Історія успіху з принтерами Epson - Військова академія в м. Одеса

Історія успіху з принтерами Epson -  Військова академія в м. Одеса

Високопродуктивний багатофункціональній пристрій для швидкого та економічного друку учбової літератури для провідного військового закладу України.

Одеська Військова академія є одним із провідних вищих військових навчальних закладів України, де здійснюється підготовка фахівців в області високомобільних десантних військ, морської піхоти, військової розвідки, ракетно-артилерійського озброєння та інших спеціальностей.

Для забезпечення такої кількості спеціалізацій якісними навчальними матеріалами, в університеті працює власна поліграфія. Раніше вся література виготовлялася на лазерному кольоровому БФП, але час диктує свої правила і керівництво ВУЗу вирішило розглянути більш економічні та сучасні варіанти устаткування.

Економічність друку, низькі експлуатаційні витрати при збереженні високої якості друку — ті основні критерії, яким повинен відповідати новий друкуючий пристрій. При виборі розглядалися як лазерні, так і струменеві варіанти. Після розрахунку вартості володіння МФУ Epson WorkForce Enterprise WF-C21000D4TW стало очевидно, що струменева технологія друку більш вигідна в порівнянні з лазерною, так як для роботи пристрою використовується менша кількість ресурсних деталей.

Окрім того, нова друкуюча голова Epson Precision Core не використовує в роботі нагрів, тим самим піддається меншому зношуванню та є стаціонарною. Також, дана голова нерухома, що робить її й ще надзвичайно надійною. Технологія компенсації забитих сопел Nozzle Verification Technology (NVT) допомагає досягати стабільно високої якості друку навіть при високих навантаженнях.

Висока якість друку Epson WorkForce Enterprise WF-C21000D4TW була підтверджено результатами тестування у власній поліграфії ВУЗу, а висока надійність підтверджується гарантією 5 років від виробника.

Економія коштів досягається також і завдяки картриджам високої ємності. У пристрої встановлюється п'ять картриджів: два чорних із ресурсом по 50000 сторінок кожен і три кольорових також ресурсом 50000 сторінок. Такий високий ресурс витратних матеріалів і є секретом низької собівартість друку.

БФП Epson WorkForce Enterprise WF-C21000D4TW придбали для зниження витрат на кольоровий і монохромний друк, і в результаті всі розрахунки підтвердились на практиці — студенти ВУЗу мають можливість користуватися високоякісними учбовими матеріалами за розумну ціну.