Обладнання Epson для сучасного мистецтва

Музей сучасного мистецтва Одеси — перший та єдиний в Україні музей сучасного мистецтва. Він поєднує в собі весь одеський колорит та історію її культури: від одеської художньої традиції, авангарду і нонконформізму до одеської концептуальної школи, трансавангарду й абстракціонізму.

Музей сучасного мистецтва Одеси — перший та єдиний в Україні музей сучасного мистецтва. Він поєднує в собі весь одеський колорит та історію її культури: від одеської художньої традиції, авангарду і нонконформізму до одеської концептуальної школи, трансавангарду й абстракціонізму. В музеї відкрита постійна експозиція, проводяться різноманітні тематичні виставки, а також Одеська бієнале сучасного мистецтва, у рамках якої піднімаються важливі соціально-культурні теми.

У липні 2019 року в музеї відкрилась нова виставкова зала. Згідно із задумом, ця зала буде використовуватися не лише для демонстрації експозицій, але і як простір для проведення лекцій, семінарів, перегляду кінофільмів. Саме для цих цілей і було придбано проєктор Epson EB-2247U.

За рахунок використання технології Epson 3LCD досягається максимальна яскравість 4200 лм з чудовою передачею кольорів. Навіть за умови яскравого освітлення зображення залишається чітким і насиченим.

Epson EB-2247U має стандартні роз’єми для підключення — VGA-роз’єми та два порти HDMI з підтримкою MHL, що дозволяє під’єднувати мобільний пристрій. Трансляція відео та зображень також можлива безпосередньо з флеш-накопичувача.

І, нарешті, проєктор вирізняється низькою вартістю володіння. Лампа Epson E-TORL з великим ресурсом працює 12 тис. год. в екорежимі та 5,5 тис. год. в режимі максимальної яскравості. Крім того, вбудований динамік потужністю 5 Вт позбавляє від необхідності придбання додаткового аудіообладнання.

Семен Кантор, директор Музею сучасного мистецтва Одеси, описав свій досвід роботи з Epson EB-2247U: «Ми шукали проєктор з високою контрастністю та яскравістю для нової зали. Нам порадили саме цю модель, оскільки вона ідеально відповідає нашим потребам. Досить важливим чинником при виборі нового обладнання була якісна сервісна підтримка, детальна консультація дилера та можливість тестування обладнання безпосередньо на нашому майданчику.

За допомогою проєктора Epson EB-2247U нам вдалося створити яскраве та якісне зображення на екрані шириною 3,5 м. Зараз на всіх відвідувачів нашого музею очікує оновлена зала з новим обладнанням, де кожен зможе насолодитися виставкою, відвідати лекцію або подивитися фільм.

Наші співробітники можуть приділяти більше часу нашим відвідувачам та забезпечити максимальний комфорт їхнього перебування в музеї, не відволікаючись на налаштування проєктора і не хвилюючись з приводу якості зображення.

Висока яскравість, зручне підключення, легкість налаштування, низька вартість володіння та доступна ціна — завдяки всім цим перевагам проєктор є ідеальним пристроєм для Музею сучасного мистецтва Одеси».