Історія успіху з широкоформатними принтерами Epson - група компаній Плутон

Історія успіху з широкоформатними принтерами Epson - група компаній Плутон

Принтер Epson SureColor SC-T3100 - нове придбання компанії Плутон для друку інженерних креслень високої якості.

Компанія Плутон займає впевнені позиції в розробці електротехнічного обладнання і успішно презентує свої рішення на міжнародному ринку. За рахунок власних досліджень та більш ніж 20-ти річного досвіду, компанія виробляє надійне і сучасне обладнання, яке користується попитом у компаніях транспортної, промислової та енергетичної галузей.

Метою компанії Плутон було знайти широкоформатний принтер для друку конструкторської та проектної документації. Маючи за плечима позитивний досвід роботи з продуктами Epson, компанія прийняла рішення такожвикористовувати цей бренд широкоформатних принтерів. Таким чином вибір був зроблений на користь Epson SureColor SC-T3100.

Epson SureColor SC-T3100 — це пристрій для друку невеликих тиражів документації в САПР, ГІС-проектах та архітектурних, будівельних та інженерних креслень. Комбінація нової друкуючої голови Epson PrecisionCore TFP і пігментних чорнил UltraChrome XD2 забезпечує неперевершену  якість друку ­­­­— чіткість ліній і якнайточніше позиціювання краплі.

До речі, принтер Epson SureColor SC-T3100 один з найшвидших для свого класу пристроїв — відбиток формату А1 виконується за 34 секунди. Тож цей пристрій справді вдале поєднання якості, економічності та швидкості друку.

Володимир Назаренко, начальник департаменту IT: «Ми друкуємо креслення, схеми, моделі виробів, виконані в 3D-форматі. Друк відбувається кожен день, з різною інтенсивністю, в даний момент  пікове навантаження — близько 100 аркушів формату А1 за добу.

У нас був пристрій іншого виробника і зараз нам є з чим порівняти роботу широкоформатного принтера Epson.Ми відзначили декілька переваг:

- принтер сам визначає орієнтацію аркуша (альбомна, книжкова) це дуже зручно, коли в накладі присутні різні формати документів;

- при запуску завдання на друк на моніторі відображається формат паперу, який наразі встановлено у принтер, і тепер можна відправляти документи на друк з іншого приміщення із впевненістю, що все буде гаразд;

- можливість друкувати на окремих аркушах (не рулонний папір) формату А4 або А3;

- легко працювати з принтеромдопомагають підказки на екрані, можна швидко зорієнтуватися, якщо раптом з'явилася якась проблема або помилка;

- при завантаженні рулону, принтер автоматично вирівнює аркуш і, якщо раптом виявляється нерівний край, то пристрій сам його обрізає;

- в разі друку на окремих аркушах не потрібно вивантажувати рулонний папір.

Слід зауважити, що все вищесказане наше перше враження, і ми впевнені, що це не єдині переваги Epson SureColor SC-T3100. Але це саме те, що вигідно вирізняє його з-поміж інших подібних принтерів, а ми, повірте, провели неабияку дослідницьку роботу перш ніж зупинити свій вибір на моделі Epson.

Але є деякі речі, які для нас виявилися не дуже зручними: при друку окремих аркушів формату А4, вони складаються в зворотному порядку, тобто перший лист виходить знизу, а останній – зверху. Але ми розуміємо, що це, звичайно, не основна функція цього пристрою, він більше призначений для друку великих форматі.

На завершення можу додати, що у пристрою інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Незважаючи на широкий обсяг можливостей принтера, співробітники компанії швидко навчилися працювати з  Epson SureColor SC-T3100. «Компактний дизайн, висока швидкість і відмінна якість друку», - так  відгукуються про принтері співробітники нашої компанії.