Артикул: C11CJ59104
  • Чіткі кольори Широка колірна гама
  • Біле чорнило Друк білим у першу або останню чергу.
  • Висока якість Технологія друку краплями змінного розміру
  • Легкість у налаштуванні Друк на стандартних основах для етикеток
  • Легкість у обслуговуванні Автоматичне обслуговування друкувальних голівок
Огляд

Огляд

{bНабір чорнил Epson SurePress AQ тепер включає біле чорнило для суцільного непрозорого білого друку на таких матеріалах, як прозора плівка і металеві основи. Користувачі можуть друкувати білим у першу або останню чергу.

Для забезпечення широкої колірної гами для точної відповідності кольорів і точного відтворення точкових/спеціальних кольорів комплект чорнила також включає в себе зелений і оранжевий кольори. Різниця особливо помітна в яскраво-зеленій, жовтій і жовто-помаранчево-червоній частинах колірного простору, з більш високою насиченістю кольору і реалістичними відтінками, які роблять етикетки більш привабливими.

Чорнило SurePress AQ забезпечує відмінну клейкість для стандартних основ для етикеток без необхідності попередньої обробки або нанесення покриття. Чорнила на водній основі роблять L-4033AW більш сприятливим для навколишнього середовища, поряд з тим, що хімічні речовини, пластини і плівки не потрібні.

Для забезпечення максимальної продуктивності обслуговування друкувальних голівок автоматизоване, і картриджі можна замінювати без зупинки друку.}

Аксесуари

Витратні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше. Якщо ви шукаєте більше інформації щодо виходу сторінки та як зробити максимальний вжиток з наших чорнил, будь ласка, слідуйте цьому посиланню: https://www.epson.eu/pageyield