Екран (80", змінне співвідношення сторін) — ELPSC26

Екран проектора
Якщо ви інвестували у проектор, доцільно обрати екран, який буде забезпечувати яскраве і детальне зображення, пропоноване вашим проектором. Екран швидко складається і регулюється та не потребує складних налаштувань. У порівнянні зі стаціонарними телевізорами такі екрани пропонують більшу гнучкість, адже їх можна легко розібрати і сховати.
Артикул: V12H002S26
Екран (80", змінне співвідношення сторін) — ELPSC26
Огляд

Огляд

{bБільше ніяких великих чорних ящиків

Відтепер великий чорний екран телевізора більше не буде домінувати над вашим простором. Складаний екран та проектор дозволяють переглядати вміст на великому екрані у потрібний час, а коли екран не використовується, його можна сховати.

Розкрийте потенціал вашого проектора

Не погоджуйтесь на проекцію на голій стіні — з нашими екранами ви зможете насолоджуватися винятковою деталізацією, яскравими кольорами, чіткими тінями і глибокими відтінками чорного, які пропонує ваш проектор.

Складання без проблем

Забудьте про складні інструкції та довге встановлення: наші екрани складаються швидко і просто. Як і наші проектори, екрани Epson створені для того, щоб ви могли починати роботу з мінімальними клопотами. До того ж, їх легко сховати.

Гнучке позиціонування

Наші універсальні екрани можна використовувати практично у будь-яких приміщеннях, а зручне регулювання дозволяє отримувати максимум від вашого проектора.

}