Camera Unit - ELPEC01

Модуль камери для проєктора
Модуль камери ELPEC01 легко інтегрується з проєкторами серії EB-PU та об’єктивами серії ELPLX. Завдяки йому можна використовувати вбудовані функції обробки для виправлення геометрії в накладених зображеннях без комп’ютера, так що два підтримуваних проєктори можна об’єднати для подвоєння яскравості без зовнішнього обчислювального обладнання. Це зменшує потребу в додатковому обладнанні та пов’язані витрати.
Артикул: V12HA46010
Camera Unit - ELPEC01
Огляд

Огляд

Підтримка Epson Projector Professional Tool

Користувачі отримують переваги засобів просунутого керування й автоматизації, щоб спростити й пришвидшити налаштування. Серед цих потужних інструментів: виправлення геометрії в накладених зображеннях, безшовна мултипроєкція та спрощене калібрування кольорів.

Розширена підтримка продукту

Камера ELPEC01 сумісна з проєкторами Epson серії EB-PU та ультракороткофокусними об’єктивами серії ELPLX, надаючи однаково просунуті можливості в ширшому спектрі систем.

Проста інтеграція

Установлення просте й зручне завдяки підключенню через USB, функціям швидкого підключення та спрощеному укладанню кабелів.

Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.