EcoTank L121

Принтер EcoTank формату A4
Однофункціональна система резервуарів для чорнил забезпечує економний і надійний кольоровий друк.
Чотириколірний принтер Epson формату А4 з резервуаром для чорнил ідеально підходить для домашніх офісів і студентів, які прагнуть скоротити свої витрати на друк.Принтер підтримує технологію друкуючої голівки Micro Piezo та оснащений оригінальними чорнилами Epson, що забезпечує користувачам можливість отримувати високу якість Epson з рекордно низькою вартістю.
Артикул: C11CD76414
EcoTank L121
Огляд

Огляд

Надзвичайно економний друк

Принтер L121 пропонує доступний друк з низькою собівартістю. Кожен набір замінних контейнерів із чорнилами дає змогу роздрукувати до 4 500 чорно-білих та 7 500 кольорових сторінок1, забезпечуючи наднизькі витрати на чорно-білий і кольоровий друк.

‬Простота та надійність користування

Підвищуйте продуктивність і скорочуйте час простою завдяки простому налаштуванню та надійності друку. Спеціальний резервуар для чорнил повністю інтегровано в принтер, тож ви можете насолоджуватися надійним кольоровим друком без зайвого клопоту, часто пов'язаного з використанням неоригінальних чорнил і систем безкартриджного друку сторонніх виробників. Оригінальні чорнильні контейнери Epson полегшують поповнення резервуара для чорнил завдяки чіткому маркуванню та соплу із захистом від протікань. Принтер L121 має резервуари для чорнил ємністю 40 мл, а тому він менший і компактніший та чудово підійде для домашніх офісів або студентських кімнат. Цей принтер постачається з гарантією на 1 рік або 5 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше), що гарантує вам спокій і допомогу за потреби.

Якісний друк від Epson

У моделі L121 використовуються оригінальні чорнила Epson і технологія Micro Piezo для забезпечення стабільної якості друку. Швидкість друку 9 сторінок на хвилину для чорно-білого та 4,8 сторінок на хвилину для кольорового друку2 за стандартом ISO гарантує, що ви не будете витрачати зайвий час на очікування завершення друку.

Головні особливості

  • Якість Epson Спеціалізований резервуар для чорнил із можливістю заправлення
  • Спокій Покривається гарантією Epson
  • Компактний дизайн Невеликий розмір ідеально підходить для використання вдома
  • Чудове співвідношення ціни та якості Надзвичайно низька собівартість друку
  • Зручність Безпроблемна робота із простим налаштуванням
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

4-колірні контейнери 664 ,чорнила
Продукт
Ресурс
Ресурс:
70 мл
Ресурс:
70 мл
Ресурс:
70 мл
Ресурс:
70 мл
Носій

Папір Business Paper
Продукт
Яскраво-білий папір для струменевого друку Epson Bright White Ink Jet Paper
Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка

Примітки: