EcoTank L4167

Друк без картриджів
Зустрічайте нове покоління принтерів Epson червоного кольору, які не містять картриджів. Принтер 3 в 1 з Wi-Fi Direct простий у користуванні, компактний та здатний забезпечити двосторонній друк.
Друк без картриджів
Принтер EcoTank не потребує частих заправок. Цей принтер використовує резервуари надзвичайно високої місткості для чорнил, що дозволяє повністю відмовитися від картриджів.

Ультраекономічність
Цілих три роки1 — ось як довго вам не потрібно буде купувати нові чорнила для EcoTank L4167. Із змінними чорнилами принтер забезпечує надзвичайно низьку вартість друку однієї сторінки та здатний видрукувати 7 500 чорних та 6 000 кольорових сторінок2.

Зустрічайте принтери нового покоління
Зручне розміщення резервуара для чорнил в передній частині пристрою дозволяє йому залишатися компактним, забезпечувати зручний доступ для заправки та і легко контролювати рівень чорнил. Він оснащений удосконаленою системою заправки чорнил, створеною для мінімізації протікань та будь-якого пов'язаного з цим безладу. Нові контейнери оснащені механізмом, який забезпечує заправку кожного з резервуарів відповідним кольором. Пігменти чорних та кольорових чорнил забезпечують чіткий контрастний текст і яскраві кольори зображення.

Друк майже з будь-яких пристроїв
За допомогою модуля Wi-Fi та Wi-Fi Direct принтер може приймати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint3.

Високоякісні результати
Принтер EcoTank, оснащений друкуючою голівкою Micro Piezo, пропонує надійне рішення друку. На нього пропонується гарантія 1 рік або 30 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).
Артикул: C11CG23404
EcoTank L4167
Огляд

Огляд

Головні особливості

  • Запас чорнил на 3 роки1 Надзвичайно місткий резервуар для чорнил
  • Надзвичайно економний друк Із змінними чорнилами ви можете друкувати до 7 500 чорних та 6 000 кольорових сторінок2
  • Система заправки чорнил нового покоління Насолоджуйтеся легкою та чистою заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Підтримка Wi-Fi, Wi-Fi Direct та застосунків Друк із мобільних пристроїв
  • Принтер 3 в 1 з РК-екраном Друк, копіювання, сканування та двосторонній друк

Примітки: