EcoTank M3140

Монохромний принтер EcoTank 4 в 1
Цей принтер EcoTank 4 в 1 допоможе вам скоротити витрати на друк. Надійний, швидкий та енергоефективний принтер оснащено технологією автоматичної подачі паперу й сенсорною панеллю з діагоналлю 6,1 см.
Принтер EcoTank 4 в 1 з резервуаром для чорнил, який також може передавати факс, дозволить вам суттєво скоротити свої витрати на друк. Він довговічний, швидкий та енергоефективний. Економне рішення: друкуйте до 11 000 сторінок чорною фарбою з комплекту постачання1. Швидко знаходьте й запускайте потрібну функцію безпосередньо на кольоровому сенсорному екрані з діагоналлю 6,1 см. Пристрій автоматичної подачі паперу дозволяє сканувати та копіювати документи, що складаються з декількох аркушів.
Артикул: C11CG91405
EcoTank M3140
Огляд

Огляд

Скорочення витрат на друк

Принтер EcoTank економить ваш час та кошти в порівнянні з лазерними принтерами. Завдяки великому перезаправному резервуару для чорнил і додатковим флаконам з чорнилами, що включені в комплектацію, ви зможете надрукувати тисячі сторінок одразу після купівлі принтера.

Низька вартість заміни

Суттєво заощаджуйте витрати на друк завдяки великому резервуару для чорнил EcoTank та змінним контейнерам.

Надійність

Насолоджуйтеся неперевершеною якістю друку та надійністю принтера EcoTank з гарантією 1 рік або 100 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Скорочення витрат на друк Економний принтер із безкартриджним друком і великою кількістю чорнила в комплекті постачання
  • Надійність і довговічність Гарантія 1 рік або 100 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше)
  • Економія часу Двосторонній друк, лоток на 250 арк., автоподача паперу, кольорова сенсорна панель діагоналлю 6,1 см
  • Швидкий і високоякісний друк для бізнесу Швидкість друку 20 ст. на хв.2, відсутня потреба в розігріванні, друкуюча голівка PrecisionCore, факс

Завантажити додаткову інформацію

EcoTank M3140 Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Одноколірний контейнер 110 ,чорнила
Продукт
Ресурс
Ресурс:
120 мл
Одноколірний контейнер 110S ,чорнила
Продукт
Ресурс
Ресурс:
40 мл
Різне
Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка

Примітки: