WorkForce Pro WF-C529R Series

Високопродуктивний принтер A4 з системою RIPS
Наш найновіший принтер формату A4 із системою змінних контейнерів для чорнил (RIPS) відзначається високою швидкістю друку та компактнішим розміром і забезпечує економну експлуатацію та невеликий вплив на навколишнє середовище.
Висока місткість чорнил до 50 000 чорно-білих і 20 000 кольорових сторінок робить цей принтер справжнім виробничим центром для офісів. Підвищуйте продуктивність свого бізнесу з меншим втручанням, швидшим виходом першої сторінки, а також безпечними правилами друку та робочими процесами, одночасно знижуючи витрати на друк і вплив на навколишнє середовище.
Артикул:
WorkForce Pro WF-C529R Series
Огляд

Огляд

Низькі експлуатаційні витрати

Чорнила з високою місткістю зменшують потребу часто замовляти та замінювати витратні матеріали, а також допомагають забезпечити прогнозовані витрати на друк і конкурентну сукупну вартість володіння (СВВ). Крім того, технологія струменевого друку з меншою кількістю запасних частин знижує приховані витрати на обслуговування та втручання оператора.

Висока продуктивність

Короткий час виходу першої сторінки (FPOT) 4,8 секунди для чорного-білого та 5,3 секунди для кольорового друку з режиму готовності, а також швидкість друку до 24 стор./хв для кольорового та монохромного друку (за стандартом ISO) допомагають підтримувати високу продуктивність. Підвищений строк служби до 240 тис. сторінок допомагає друкувати більше протягом довшого періоду часу. Максимальна місткість паперу становить 830 аркушів, що означає менше часу на повторне завантаження.

Невеликий вплив на навколишнє середовище

На додаток до більшої швидкості друку, наша технологія струменевого друку не використовує процес нагрівання, а тому допомагає зменшити вплив друку на навколишнє середовище, забезпечуючи рішення з низьким енергоспоживанням і меншою кількістю витратних матеріалів. Висока місткість чорнил означає менше відходів від витратних матеріалів, і ви можете бути впевнені у відсутності пилу від тонерів і викидів газів в атмосферу.

Створений для бізнесу

Модель WF-C529RDTW — це один із небагатьох однофункціональних принтерів для бізнесу формату A4, який забезпечує безпечний друк із функцією «Follow me» за допомогою програмного забезпечення Epson Print Admin.

Головні особливості

  • Низькі експлуатаційні витрати Скористайтеся перевагами низької сукупної вартості володіння
  • Короткий час виходу першої сторінки (FPOT) 4,8 секунди для чорно-білого та 5,3 секунди для кольорового друку з режиму готовності
  • Компактний розмір Принтер легше розмістити в офісі або на робочих місцях із обмеженим простором
  • Менший вплив на навколишнє середовище Низьке споживання енергії зменшує викиди CO2, без викидів озону в атмосферу
  • Безпечний друк із функцією «Follow me» За допомогою програмного забезпечення Epson Print Admin
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
CoverPlus

Продукт