WorkForce Pro WF-C579RDWF Series

Високопродуктивний БФП формату А4
Наш найновіший БФП формату A4 із системою змінних контейнерів для чорнил (RIPS) відзначається вищою швидкістю друку, сканування й копіювання та компактнішим розміром із низькою СВВ і невеликим впливом на навколишнє середовище.
Підвищуйте продуктивність свого бізнесу з меншим втручанням, швидшим виходом першої сторінки, а також безпечними правилами друку та робочими процесами, одночасно знижуючи витрати на друк і вплив на навколишнє середовище. Висока місткість чорнил до 50 000 чорно-білих сторінок і 20 000 кольорових сторінок, висока швидкість двостороннього сканування, а також широкий спектр технологічних рішень для бізнесу роблять цей прилад виробничим центром для офісів.
Артикул:
WorkForce Pro WF-C579RDWF Series
Огляд

Огляд

Низькі експлуатаційні витрати

Чорнила з високою місткістю зменшують потребу часто замовляти та замінювати витратні матеріали, а також допомагають забезпечити прогнозовані витрати на друк і конкурентну сукупну вартість володіння (СВВ). Крім того, технологія струменевого друку з меншою кількістю запасних частин знижує приховані витрати на обслуговування та втручання оператора.

Висока продуктивність

Короткий час виходу першої сторінки (FPOT) 4,8 секунди для чорного-білого та 5,3 секунди для кольорового друку з режиму готовності, а також швидкість друку до 24 стор./хв для кольорового та монохромного друку (за стандартом ISO) та висока швидкість двостороннього сканування 60 зобр./хв допомагають підтримувати високу продуктивність. Підвищений строк служби до 240 тис. сторінок допомагає друкувати більше протягом довшого періоду часу. Максимальна місткість паперу становить 1 330 аркушів, що означає менше часу на повторне завантаження.

Невеликий вплив на навколишнє середовище

На додаток до більшої швидкості друку, наша технологія струменевого друку не використовує процес нагрівання, а тому допомагає зменшити вплив друку на навколишнє середовище, забезпечуючи рішення з низьким енергоспоживанням і меншою кількістю витратних матеріалів. Висока місткість чорнил означає менше відходів від витратних матеріалів, і ви можете бути впевнені у відсутності пилу від тонерів і викидів газів в атмосферу.

Створений для бізнесу

Він сумісний із широким спектром рішень. Підвищуйте продуктивність і відстежуйте використання друку за допомогою серверного ПЗ Epson Print Admin; контролюйте, аналізуйте та керуйте групою принтерів за допомогою ПЗ Epson Device Admin; або керуйте розширеними функціями віддаленого сканування за допомогою ПЗ Document Capture Pro. Скористайтеся нашими партнерськими рішеннями, такими як Nuance, PaperCut і Y Soft, які можна адаптувати відповідно до конкретних потреб бізнесу.

Головні особливості

  • Низькі експлуатаційні витрати Скористайтеся перевагами низької сукупної вартості володіння
  • Короткий час виходу першої сторінки (FPOT) 4,8 секунди для чорно-білого та 5,3 секунди для кольорового друку з режиму готовності
  • Висока швидкість сканування 60 зобр./хв за одну операцію дуплексного сканера з АПД
  • Менший вплив на навколишнє середовище Низьке споживання енергії зменшує викиди CO2, без викидів озону в атмосферу
  • Використання з широким спектром рішень Програмне забезпечення для керування друком і скануванням
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка