SureColor SC-F2100 (5 кольорів)

Універсальний принтер для прямого друку на текстилі
SureColor SC-F2100 пропонує повний комплект функцій для друку на текстилі (Direct to Garment, DTG), що дозволяє створювати зображення і наносити їх на футболки, поло, полотняні сумки та інші вироби з тканини.
Принтер для прямого друку на текстилі SureColor SC-F2100 дозволяє налаштувати процес і одразу розпочати друкувати зображення на футболках чи інших речах, оскільки це комплексне рішення з принтером, друкувальною головкою і програмним забезпеченням. Ця нова модель пропонує швидший і якісніший друк з меншим втручанням у процес і можливістю створювати власні дизайнерські розробки.
Артикул: C11CF82301A0
SureColor SC-F2100 (5 кольорів)
Огляд

Огляд

{bКомплексне рішення

SC-F2100 є складовою комплексного DTG-рішення Epson, до якого входить принтер, друкувальна головка, чорнила, програмне забезпечення і гарантія, тож ви можете бути певні, що всі частини були створені та ретельно випробувані для злагодженої роботи.

Швидший і якісніший друк

Принтер забезпечує ще швидший друк, аніж попередні моделі, а також має додаткові режими швидкого друку та вдосконалену циркуляцію чорнил для швидшого запуску. Крім того, принтер забезпечує вдосконалену технологію растрування для ще якіснішого відтворення зображень, а також ширший колірний діапазон.

Програмне забезпечення Garment Creator

Безкоштовне універсальне програмне забезпечення Garment Creator від Epson дозволяє додавати текст і кілька зображень, створювати користувацькі налаштування для корекції зображень, а також підтримує «гарячу теку» і зображення у колірному просторі CMYK.

Ще менше втручань

SC-F2100 має режим автоматичного обслуговування з окремим картриджем для очищення, що суттєво скорочує потребу в регулярному обслуговуванні, а також пиловловлювач для запобігання накопиченню пилу та ворсу на друкувальній головці. Принтер постачається з додатковими тканинною накладкою для столика і пристосуванням для розгладжування текстилю по накладці, що полегшують викладання речей.

Чорнило UltraChrome DG

Чорнила UltraChrome DG Inks від Epson постачаються у картриджах по 600 мл, пропонують цілий спектр живих кольорів, а ще цупке біле чорнило, стійке до розтріскування, для друку на темних тканинах. Біле чорнило постійно циркулює в принтері для запобігання засміченню системи.

Дружній до довкілля

Чорнила UltraChrome DG від Epson відзначені свідоцтвом ECO PASSPORT від OEKO-TEX®¹}

Головні особливості

  • Поліпшені швидкість та якість Додаткові режими швидкого друку і якісніша репродукція зображень
  • Комплексне рішення Epson У комплекті: принтер, друкувальна головка, чорнила, ПЗ і гарантія
  • Універсальне програмне забезпечення Garment Creator Додання написів і комбінування зображень для створення унікальних дизайнів
  • Менше потреби в обслуговуванні Режим автоматичного обслуговування з окремим картриджем для очищення
  • Чорнила UltraChrome DG Живі кольори і цупке та стійке до розтріскування біле чорнило

Завантажити додаткову інформацію

SureColor SC-F2100 (5 кольорів) Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка