SureColor SC-F7200 (HDK)

Сублімаційний принтер з шириною друку 64 дюйми
Комплексне сублімаційне рішення для створення якісних текстильних речей
SureColor SC-F7200 — це професійний цифровий сублімаційний принтер з друком з рулону на рулон, створений саме для виробництва текстильних речей з високоякісним друком. Він входить до комплексного рішення Epson, складові якого виготовлені та підтримуються єдиним виробником, що гарантує узгодженість їхньої роботи.
Артикул: C11CF06301A0
SureColor SC-F7200 (HDK)
Огляд

Огляд

{bЯкість та надійність

Друкувальні головки Epson PrecisionCore TFP мають високу продуктивність і довгий строк служби, а їхня здатність продукувати крапельки чорнил різного розміру сприяє підвищенню якості результатів. Доповнюючи роботу друкувальних головок, комплект чорнил UltraChrome DS від Epson допоможе досягти найкращих результатів.

Чорне чорнило HDK

SC-F7200 постачається з чорним чорнилом підвищеної густини (HDK), призначеним для застосування в першу чергу для текстилю і створення глибокого нейтрального чорного і щільних тіней.

Комплексне рішення

Для забезпечення неперевершеної якості результатів і гарантування безперебійної роботи SC-F7200 пропонує користувачам комплексне рішення від Epson, до якого входить обладнання, програмне забезпечення, друкувальна головка, чорнила і сублімаційний папір — всі елементи вироблені Epson і підтримується компанією. До комплекту поставки принтера також входить програмне забезпечення Epson Edge Print, завдяки якому користувачі можуть одразу розпочати робочий процес, не вкладаючи більше жодних коштів.

Низька СВВ і спокійна впевненість

Картриджі високої ємності і низьке споживання електроенергії сприяють зниженню витрат. Для забезпечення вашого спокою і впевненості принтер в стандартній комплектації має 1-річну гарантію, однак можна також скористатися програмою послуг з керування друком Print & Save від Epson для ще більшого контролю над бюджетом і запасами1.

}

Головні особливості

  • Комплексне рішення Epson Обладнання, програмне забезпечення, друкувальна головка, чорнила і сублімаційний папір
  • Друкувальна голівка PrecisionCore TFP Висока якість, велика продуктивність, довгий строк служби
  • Комплект чорнил UltraChrome DS Живі кольори, чіткі контури, плавні переходи відтінків, глибокий і насичений чорний колір
  • Сублімація на м’яких і жорстких поверхнях Розширення виробничих можливостей
  • Низька сукупна вартість володіння Картриджі високої ємності і низьке споживання електроенергії
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Носій

Сублімаційний папір багатоцільового призначення DS Transfer Multipurpose
Продукт
CoverPlus

Продукт