SureColor SC-F9400H

Сублімаційний принтер
Epson пропонує перше оригінальне рішення сублімаційного текстильного друку флуоресцентними чорнилами (до 64 дюймів).
Принтер SC-F9400H пропонує компаніям можливість друкувати двома оригінальними флуоресцентними чорнилами (жовтим і рожевим), за допомогою яких можна створити розмаїття яскравих і насичених кольорів для виробництва спортивного, робочого й модного одягу. Серія SC-F9400 — це результат еволюції надійних технологій друку Epson. Моделі цієї серії забезпечують підвищену якість, а також стабільну продуктивність і надійність.
Артикул: C11CH99301A0
SureColor SC-F9400H
Огляд

Огляд

Висока продуктивність

Максимальна швидкість SC-F9400 складає 108,6 м2/год. для швидких замовлень. Оновлені параметри забезпечують менше натягування й точне нанесення, що мінімізує можливість утворення складок і зменшує сукупну вартість володіння завдяки використанню сублімаційного паперу малої ваги.

Комплексне рішення

Epson виготовляє принтер, друкуючу голову, чорнила, сублімаційний папір і програмне забезпечення, а також виконує гарантійне й технічне обслуговування. Завдяки такому комплексному рішенню користувачі можуть бути впевнені в надійній роботі та якісному результаті.

Велика палітра кольорів

У принтері SC-F9400H використовуються спеціальні чорнила Epson UltraChrome DS для точного відтворення складних і яскравих зображень.

Готовність до використання

Принтер SureColor SC-F9400H має сертифікат Oeko-Tex Eco Passport. Це означає, що одяг і текстильні вироби із зображеннями, надрукованими принтером із застосуванням чорнил UltraChrome DS, є повністю безпечними для носіння дорослими, дітьми та навіть немовлятами.

Нові бізнес-можливості

Завдяки оригінальним жовтим і рожевим флуоресцентним чорнилам Epson сублімаційний принтер SC-F9400H є розумним і креативним вибором для компаній, які бажають просувати свою продукцію на додаткових ринках: спортивний одяг, що привертає увагу, ширший асортимент модного одягу та привабливі м’які рекламні вивіски.

Головні особливості

  • Оригінальні флуоресцентні чорнила Жовті та рожеві флуоресцентні чорнила
  • Чорнила UltraChrome DS Для яскравого, кольорового, витривалого й точного друку
  • Швидкий друк Швидкість друку до 108,6 м²/год.
  • Комплексне рішення Принтер, чорнила, папір і програмне забезпечення Epson, створені для гармонійної роботи
  • Підвищена надійність Мінімізація кількості ударів друкуючої голови та зморщування тканин для максимальної тривалості експлуатації

Завантажити додаткову інформацію

SureColor SC-F9400H Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Носій

Сублімаційний папір багатоцільового призначення DS Transfer Multipurpose
Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка