SureColor SC-R5010

Широкоформатний принтер із полімерними чорнилами
SC-R5010 створює точні відбитки з якісною передачею кольорів, які швидко сохнуть і захищені від подряпин, на різноманітних носіях із використанням полімерних чорнил.
Це перший широкоформатний принтер Epson, що використовує полімерні чорнила. Завдяки можливості друку на цілому ряді
основ, як-от вініл, банери, текстиль, полотно, шпалери та плівка, він поєднує в собі такі переваги, як точність, друк на різноманітних носіях і надійність. Оскільки це чорнило на водній основі та не має запаху, його можна використовувати в делікатному середовищі, наприклад у школах,
лікарнях і готелях, а також на зовнішніх матеріалах, що вимагають надзвичайної довговічності.
Артикул: C11CH28302A0
SureColor SC-R5010
Огляд

Огляд

Якість

Вражаюча якість зображення досягається завдяки трьом технологіям друку Epson: обробка півтонів, повністю оптимізовані таблиці пошуку та Micro Weave – усе це сприяє зменшенню зернистості та видимості смуг. Повністю контрольована технологія нагрівання та закріплення в поєднанні з довговічними друкуючими голівками PrecisionCore Micro TFP забезпечують високу ступінь відповідності кольорів для всього тиражу. Це дає змогу уникнути необхідності повторного друку через різницю кольорів.

Надійність

Змінні друкуючі голівки підвищують максимальний час виробництва, оскільки їх можна легко замінити – без спеціальних інструментів – за 60 хвилин. У SC-R5010 також передбачено рішення подачі великого обсягу чорнил (чорнильні мішки місткістю 1,5 літра) для скорочення часу простою принтера, підвищення зручності у використанні та зниження вартості чорнил. З метою підвищення продуктивності для бізнесу інноваційний ультразвуковий детектор знижує ризик поломки друкуючої голівки, тоді як технологія перевірки сопел (NVT) автоматично спрацьовує у випадку закупорювання сопла.

Зручність використання

SC-R5010 оснащено зручним 4,3-дюймовим сенсорним екраном для простої, інтуїтивно зрозумілої роботи з принтером і перевірок стану. Щоб надати користувачу ще більше контролю, Epson Production Monitor (одна з послуг, що пропонуються на платформі Epson Cloud Solution PORT) дає змогу легко контролювати обладнання в кількох місцях або декілька принтерів на одному місці.

Універсальність

Полімерні чорнила Epson не мають запаху та мають водну основу, тому їх можна використовувати на матових і глянсових поверхнях у делікатному середовищі.

Головні особливості

  • Полімерне чорнило На водній основі та без запаху для використання в делікатному середовищі
  • Рішення подачі великого обсягу чорнил Чорнильні мішки місткістю 1,5 літра
  • Сенсорний РК-екран 4,3 дюйма Проста, інтуїтивна робота з принтером і перевірки стану
  • Розширення портфоліо Банери, настінні покриття, вініл, плівка та текстиль
  • Комплексне рішення Epson Друкуючі голівки, чорнило та програмне забезпечення

Завантажити додаткову інформацію

SureColor SC-R5010 Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка