Артикул: V11H919040

Лазерний інтерактивний дисплей

 • Різноманітні варіанти та розміри дисплея Задовільняйте потреби користувачів у будь-якому робочому середовищі
 • Універсальний інтерактивний дисплей для нарад Поєднує декілька ресурсів в одному інтерактивному пристрої для співпраці
 • Підвищення продуктивності та гнучкість роботи Діліться та відображайте вміст із різних пристроїв одночасно
 • Висувний розділений екран До чотирьох екранів на одному зображенні з можливістю проєктування зображень із різних джерел
 • Просте встановлення Швидке налаштування з функцією автоматичного налаштування калібрування
Огляд

Огляд

Різноманітні варіанти та розміри дисплея

Проводьте результативні зустрічі за допомогою мультисенсорного дисплея розміром до 100 дюймів (при співвідношенні 16:9), 120 дюймів (при співвідношенні 16:6) або 155 дюймів за допомогою функції DuoLink від Epson, яка поєднує два інтерактивні дисплеї за допомогою вбудованої безшовної мультипроєкції.

Покращує співпрацю та можливості підключення

Інтуїтивно зрозумілий і простий у користуванні інтерфейс користувача, новий сенсорний головний екран та нове інтерактивне меню OSD спрощують налаштування та навігацію функціями. Містить функції мультисенсорної ручки та пальців, можливості бездротового підключення за допомогою BYOD та дублювання екрана (Miracast). Крім того, система має надійні інструменти для спільної роботи користувачів і низку потужних можливостей як для бездротового, так і для провідного підключення, зокрема HDBaseT і вихід HDMI. Програма Epson iProjection доступна для безкоштовного завантаження та забезпечує безпроблемне бездротове підключення та контроль спільною роботою з декількох пристроїв і платформ. Він сумісний з ОС Windows, Office 365 і iOS, що дає змогу використовувати програми Office через ПК та планшети.

Висувний розділений екран

Для оптимізації взаємодії під час нарад поєднуйте до чотирьох джерел, таких як системи відеоконференцзв'язку з різних відеоджерел та презентації.

Надзвичайно надійна й зручна технологія

Після встановлення ви зможете користуватися системою до 20 000 годин без технічного обслуговування, а додаткову впевненість при роботі забезпечить гарантія на п’ять років. Це зменшує експлуатаційні витрати і надає надзвичайно високий рівень надійності для належного виконання завдань.

Відеоінструкції

Що входить у комплект?

 1. 2 x Pen tip(Teflon)
 2. 4 x Pen tip(Felt)
 3. CD Manual
 4. Cable cover
 5. Панель керування HDBaseT
 6. Finger touch unit
 7. Interactive pens
 8. Pen Holder/Stand
 9. Силовий кабель
 10. Дистанційний пульт включно з батарейками
 11. Replacement pen tips
 12. Safety Cable
 13. Стіновий кронштейн

Аксесуари

Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Завантажити додаткову інформацію