Артикул: R11N03T005

Компактний шестиосьовий робот

  • Доступна ціна Проста конструкція та низькі витрати на володіння
  • Легке налаштування Легке й автономне роботизоване рішення
  • Універсальність Підходить для обслуговування верстатів, пакування, навантаження, розвантаження та інших робіт
  • Компактне універсальне рішення Не потребує обслуговування, займає мало місця та має вбудований контролер
  • Без перетворювача постійного струму на змінний Живлення постійного струму від акумуляторів автоматично керованих транспортних засобів (AGV).

Buy on Robot Store
Огляд

Огляд

Різноманітні застосування

Робот VT6-L DC розроблено для підприємств малого та середнього розміру, яким потрібно доступне рішення для виконання неавтоматичних простих завдань, наприклад для ліній збірки, обслуговування станків, виробничих ліній, обробки, перевірки якості, завантаження та переміщення, а також повторюваного тестування. Це роботизоване рішення буде корисним у автомобільній і медичній сферах, а також у галузях електроніки та промислового виробництва.

Економія простору та витрат

Робот VT6-L DC спроектовано за принципом «необхідної достатності», і він відзначається легкістю в експлуатації та низькими витратами на володіння (TCO). Це компактний універсальний робот, який дозволяє заощадити виробничий простір і дуже просто під’єднується завдяки порожнистій конструкції робочого органу. Він оснащений вбудованим контролером і може живитися від акумуляторів AGV, що полегшує встановлення та забезпечує безперервну роботу.

Проста інтеграція

Це легке та автономне роботизоване рішення може встановити людина з незначним досвідом програмування або монтажу. Його легко пересувати та можна використовувати в різних середовищах.