Epson Scara GX4-A351S

Швидкість і точність
Цей високошвидкісний і точний робот SCARA займає мало місця та має відмінну продуктивність завдяки великому охопленню та універсальності.
Роботи SCARA серії GX4 пропонують одним із найвищих у галузі рівнів продуктивності. Вони поєднують швидкість і точність у компактному дизайні, який також дозволяє виконувати вражаючий діапазон рухів. Тривалість циклу може становити всього 0,33 секунди навіть під час тривалого використання. Унікальний дизайн високоміцного плеча маніпулятора забезпечує дуже низьку результуючу вібрацію, що дає плавні рухи під час запуску і зупинки навіть на високих швидкостях.
Артикул: R11N03V007
Epson Scara GX4-A351S
Огляд

Огляд

Продуктивність, компактність і точність

Роботи SCARA серії GX4 — це чудовий вибір для використання в обмеженому просторі. Незважаючи на свій невеликий розмір, вони мають велику робочу зону. Багато завдань зі збирання можна виконувати лише в одній орієнтації плеча маніпулятора, тому ми розробили серію SCARA GX4 з вигнутим вліво або вправо плечем маніпулятора. Ця унікальна геометрія маніпулятора дозволяє збільшити максимальну квадратну робочу площу на 40 відсотків.

Розширені параметри конфігурації

Маніпулятори GX4 випускаються з корисним вильотом плеча розміром 250, 300 та 350 мм, а роботи серії GX4 можуть постачатися із кріпленням на стільниці, стіні або стелі, а також у версії для чистих приміщень.

Неперевершена універсальність

Роботи SCARA серії GX4 можна використовувати в різноманітних галузях, від збирання автомобільних компонентів, мобільних телефонів і комп’ютерних деталей, до створення медичного обладнання та пакування ліків, не кажучи вже про автоматизацію лабораторій і науковий аналіз.

Головні особливості

  • Компактність, швидкість і точність Створений для найвищої точності в дуже малих робочих середовищах
  • Розширені параметри конфігурації Доступні моделі з різним вильотом плеча маніпулятора та варіантами кріплення
  • Короткий час циклу Тривалість циклу може становити всього 0,33 секунди навіть під час тривалого використання
  • Повна інтеграція Комплексне рішення Epson, що включає робота, контролер і програмне забезпечення
  • Універсальність і гнучкість Ідеальне рішення, як нове, так і модернізоване, для багатьох застосувань
Аксесуари

Аксесуари

Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт