Стандартна модель TM-m30III

Швидкий, компактний, універсальний
Чековий принтер TM-m30III для мобільних пунктів продажу пропонує низку відмінних функцій, зокрема розширені можливості підключення та надійність.
Стильний, ультракомпактний принтер TM-m30III від Epson має низку вдосконалених функцій та ідеально підходить для середовищ, в яких швидкий, простий і надійний друк чеків є надзвичайно важливим. Як ідеальне поєднання мобільності, можливостей підключення, надійності та простоти у використанні, він розроблений для задоволення потреб широкого спектру компаній, що розвиваються.

Support
Стандартна модель TM-m30III
Огляд

Огляд

Це доповнення до дуже популярної серії TM-m30 від Epson має ще більшу кількість функцій, ніж його попередники, і відзначається надзвичайно компактним розміром і надсучасним дизайном, а також забезпечує простий, економічний і надійний друк чеків у будь-якому середовищі, де бракує простору. Тепер TM-m30III (стандартна модель) оснащений роз’ємом USB Type-C PD (Power Delivery), здатен подавати до 18 Вт, став ще надійнішим, а також має антибактеріальне покриття, що забезпечує захист від рідин відповідно до стандартів IPX2 та робить його ідеальним для використання на кухні. До того ж він включає систему виявлення закінчення паперу, що чудово підходить для кіосків і кас самообслуговування, а його висококласний механізм проти скручування ідеально підходить для друку чеків, які потребують підпису. Тепер завдяки підтримці ОС Android і Windows, а також iOS, TM-m30III постачається з посиланнями на відеопосібники, які роблять налаштування та конфігурацію швидкими і легкими.

Головні особливості

  • Абсолютно новий стильний дизайн Ультракомпактний, елегантний, надійний і доступний
  • Покращені можливості підключення мобільних пристроїв Має роз’єм USB Type-C PD з можливістю підключення планшета і потужністю 18 Вт
  • Розроблений для підвищення ефективності Включає функцію виявлення закінчення паперу та висококласний механізм проти скручування
  • Створений для складних умов Захист IPX2 від рідин, а також антибактеріальна обробка поверхні
  • Підтримка ще більше платформ Тепер із підтримкою ОС Windows та Android, а також iOS
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії