Epson TM-C710 Series

Повнокольоровий купонний принтер
Epson TM-C710 — це повнокольоровий високоякісний 58-міліметровий чековий принтер для проведення ефективних націлених маркетингових кампаній на місці продажу.
Epson TM-C710 дозволяє збільшити дохід і лояльність клієнтів за допомогою повнокольорових купонних кампаній. Друкуючи на вимогу кольорові купони під час здійснення транзакції, принтер TM-C710 дозволяє вам покращити комунікацію зі своїми клієнтами за допомогою цілеспрямованих акцій та спеціальних пропозицій.

Support
Epson TM-C710 Series
Огляд

Огляд

{bДивовижна якість роздруківок, зроблених принтером TM-C710, робить його потужним інструментом прямого маркетингу для більш ефективного спілкування зі споживачами. Такий маркетинг може включати спеціальні заходи, майбутні рекламні кампанії, програми лояльності та VIP-продажі, що збільшує потенціал для залучення нових клієнтів та створення додаткового руху в магазині.

Високоякісний кольоровий друк TM-C710 дозволяє легко відрізняти купони від чеків. Максимальна помітність реклами збільшує коефіцієнти погашення, повторні продажі та лояльність клієнтів. Друк на вимогу також дозволяє вам створювати свої спеціальні пропозиції, акції або звернення до кожного клієнта, щоб максимально персоналізувати підхід.

Усе це досягається завдяки унікальному кольоровому чековому принтеру TM-C710 з компактним дизайном для легкого встановлення на касовому столі.

Щоб забезпечити швидке обслуговування ваших клієнтів, TM-C710 друкує середній купон розміром 20 см приблизно за дві секунди, що не затримує і не обмежує процес транзакцій. І, як і будь-який принтер Epson, він простий і зручний у використанні, адже дозволяє касиру замінювали чорнило та папір за лічені секунди.

І він також є і економічним — картриджі високої місткості дозволяють друкувати велику кількість купонів, а система «розумного управління картриджами» гарантує, що кожна крапля чорнила буде використана, а загальна вартість володіння буде низькою.}

Головні особливості

  • Повнокольорові відбитки Поліпшення видимості та погашення
  • Друк на вимогу Цілеспрямовані акції та пропозиції
  • Економічність Високопотужний купонний друк
  • Швидкий та ефективний Високоякісні купони за лічені секунди
  • Компактний дизайн Заощаджуйте простір на касовому столі
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка