Epson TM-m30II Series

Компактний чековий принтер для мобільних пунктів продажу
Просте у використанні рішення для таких пунктів продажу, як спеціалізовані магазини, бутики, невеликі ресторани, бари, кав’ярні, гастрономи, фудтраки й кіоски.
Компанія Epson, виробник принтерів для пунктів продажу номер один в Європі1, розробила принтер TM-m30II початкового рівня на додачу до свого широкого асортименту компактних пристроїв для мобільних пунктів продажу. Він характеризується розширеною функціональністю й можливостями під’єднання та дає змогу звільнити цінний простір завдяки компактному, стриманому дизайну та невеликому розміру.

Support
Epson TM-m30II Series
Огляд

Огляд

Простий компактний дизайн

Принтер TM-m30II має простий і компактний кубічний дизайн і займає дуже мало місця. Цей стриманий дизайн легко вписується в будь-який інтер’єр. Доступний у чорному або білому кольорі.

Розширені можливості під’єднання

Принтер TM-m30II є наступником знакового чекового принтера TM-m30 і може похвалитися розширеними можливостями під’єднання для задоволення потреб компаній, що розростаються, зокрема: USB, Ethernet і додатково Bluetooth.

Надійність

Цей чековий принтер для мобільних пунктів продажу має багато нових функцій, призначених забезпечити ефективність транзакцій. Серед них: підвищена швидкість друку до 250 мм/с; датчик закінчення паперу, який особливо корисний при застосуванні без нагляду, наприклад у кіосках; удосконалені механізм, друкуюча головка й автоматичний різак, а також покращена функція економії паперу, яка передбачає можливість зворотної подачі паперу.

Простота використання

Досвід компанії Epson у виробництві пристроїв для пунктів продажу вилився в неперевершену якість збірки та вдосконалену функціональність; кожен компонент розроблено так, щоб ним було легко користуватися. TM-m30II можна встановити горизонтально або вертикально, що забезпечує ще більшу гнучкість розташування. Він легко створює пару з планшетними та мобільними пристроями, а світлодіодні індикатори сигналізують про стан Wi-Fi, Ethernet і додатково Bluetooth). А завдяки гнучкому завантаженню паперу користувачі можуть отримати доступ до TM-m30II зверху чи спереду.

Головні особливості

  • Знаковий дизайн Стильний, практичний дизайн із чіткими лініями, що займає мало місця
  • Економічність Модель початкового рівня (оновлена версія попередника TM-m30)
  • Швидкий друк Підвищена швидкість друку 250 мм/с
  • Прямий друк із мобільних пристроїв Без потреби інсталювати й оновлювати драйвери
  • Надійність Перевірена й надійна якість збірки Epson
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Підтримка

Примітки: