Epson TM-m50 Series

Чековий принтер для POS-систем
Принтер TM-m50 розроблено для підприємств роздрібної торгівлі, які шукають стильний і компактний чековий принтер, що підійде для їхньої поточної POS-системи.
Принтер TM-m50 має схожі можливості, як і «класичний» принтер для пунктів продажу, в тому числі послідовний порт для підключення, можливість підключення через USB-A та роздільну здатність 180 точок на дюйм. Клієнти з великими об'ємами даних у пунктах продажу отримають високу швидкість друку до 350 мм/с і зможуть бути впевненими у надійній роботі принтера, створеного з підтвердженою якістю та надійністю Epson.

Support
Epson TM-m50 Series
Огляд

Огляд

Компактний кубічний дизайн

Кубічний дизайн, доступний у білому або чорному кольорі, доповнить інтер'єр будь-якого сучасного роздрібного магазину, а завдяки компактній конструкції принтер легко поміщається на прилавку або під ним. Користувачі TM-m50 також гідно оцінять легкість завантаження паперу та додаткові опції економії паперу.

Надійність і простота використання

Компанія Epson є лідером на ринку POS-друку 1 із великим досвідом у виробництві високоякісних і надійних систем. TM-m50 — це надзвичайно інтуїтивне інноваційне рішення, яке забезпечує високу швидкість друку до 350 мм/с, має удосконалену друкуючу голівку та автоматичний різак, а також можливість гнучкого завантаження паперу (переднє або верхнє).

Функції класичного друку

TM-m50 — це універсальне високоефективне рішення із класичними функціями, які дають змогу клієнтам повністю інтегрувати його у свої наявні системи.

Розширені можливості підключення

Гнучкі можливості підключення включають послідовний порт і USB-A.

Головні особливості

  • Кубічний дизайн Стильна та елегантна форма, яка доповнить дизайн приміщень роздрібної торгівлі
  • Поєднання із традиційними системами Повна інтеграція в наявні системи
  • Простота використання Надзвичайно інтуїтивне інноваційне рішення
  • Можливість підключення Серійний порт і USB-A
  • Швидкість До 350 мм/с
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Підтримка

Примітки: