Moverio BT-35E

Оживіть свої пристрої
Розширення можливостей підключення та застосування у сфері охорони здоров’я, інженерних галузях, комерційному пілотуванні дронів та багатьох інших сферах завдяки чутливому дисплею.
З BT-35E користувачі можуть зосередитись на нагальних задачах, оскільки ці бінокулярні смарт-окуляри з дисплеєм Si-OLED з безконтактним керуванням здатні відображати різноманітний вміст з короткими затримками з пристроїв з інтерфейсами HDMI та USB-C. Ці міцні та комфортні смарт-окуляри призначені для носіння користувачами з ряду галузей чи відвідувачами.
Артикул: V11H935040
Moverio BT-35E
Огляд

Огляд

{bСтворено для пристроїв користувача й інтенсивного користування

Ця модель не має власного контролера під керуванням Android, натомість вона має інтерфейси для під’єднання інших пристроїв через HDMI та USB-C, що сприяє скороченню затримок у роботі. Ключовим моментом є дизайн і зручність у застосуванні, адже окуляри BT-35E створено з огляду на використання в комерційних цілях. Їхня міцна конструкція, за допомогою якої забезпечується зручність, дозволяє носити окуляри великій кількості людей, використовувати їх протягом довгого часу, відчуваючи при цьому комфорт незалежно від форми та розмірів голови чи носіння звичайних окулярів.

Висока контрастність для справжньої доповненої реальності

В BT-35E незадіяна частина дисплея справді прозора завдяки нашій технології мікродисплеїв Si-OLED та високій контрастності 100 000:1. Це означає, що зображення доповненої реальності може накладатися на реальний світ, переплітаючись із ним.

Дивовижна якість зображення та продуктивність

Дисплей з розширенням 720p і високою яскравістю забезпечує чітке зображення з живими кольорами. Смарт-окуляри також здатні виводити 3D-зображення.

Просте керування та експлуатація

Завдяки відкидному козирку BT-35E можна використовувати як у приміщенні, так і надворі. 2-річна гарантія та додаткова гарантія доступні для придбання у складі наших пакетів обслуговування Cover+.}

Головні особливості

  • Зосередьтесь на поточній задачі Не відволікайтесь від роботи завдяки можливостям технології доповненої реальності
  • Довговічна і гнучка конструкція Створено для зручного застосування широким загалом користувачів
  • З’єднання через HDMI і USB-C Зображення з низькими затримками
  • Приголомшлива якість зображення HD-дисплей з роздільною здатністю 720p і високою яскравістю забезпечує чітке зображення з живими кольорами
  • Ідеально для комерційного застосування Наприклад, це охорона здоров’я, інженерні галузі, комерційне пілотування дронів та багато іншого

Завантажити додаткову інформацію

Moverio BT-35E Специфікація / брошура PDF
Moverio BT-35E Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
Підтримка