Артикул: B11B263401

Бездротовий, A4, автодуплексний сканер

  • Бездротове сканування Скануйте на смартфон, планшет, ПК або Mac
  • Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення Переглядайте, надсилайте електронною поштою, завантажуйте та створюйте файли, які можна редагувати
  • Ефективність Скануйте зі швидкістю до 35 стор/хв / 70 зобр/хв1, відскановуючи обидві сторони за один прохід
  • Інтелектуальність Автоматичне обрізання, видалення порожньої сторінки та фону
  • Гнучкість Скануйте будь-які формати від візитних карток до А4 щільністю від 27 до 413 г/м2
Огляд

Огляд

Заощаджуйте час

Двостороннє сканування за один прохід, пристрій автоматичної подачі документів на 50 аркушів зі швидкістю сканування 35 стор./хв./70 зобр./хв1 означають, що ви зможете швидко завершити роботу та заощадити час.

Бездротове та розумне сканування

Скануйте безпосередньо з комп’ютера в мережеві папки, хмарні облікові записи та електронну пошту за допомогою програмного забезпечення Epson ScanSmart. Крім того, за допомогою програми Epson Smart Panel ви можете сканувати безпосередньо в будь-яку папку у своїх хмарних облікових записах, використовуючи лише планшет чи телефон, або просто сканувати на сам пристрій.

Гнучкість та універсальність

Скануйте всі ваші ділові документи від візитних карток і чеків до рахунків-фактур і листів. Автоматична подача сумісна з усіма носіями щільністю від 27 до 413 г/кв. м і автоматично припинить подачу, якщо станеться зминання, щоб запобігти пошкодженню важливих документів.

Інтелектуальність

Інтелектуальне налаштування кольорів і зображень - автоматичне обрізання, виправлення перекосів, видалення порожніх сторінок і фону за допомогою технології обробки зображень Epson.

Надійність

Завдяки робочому циклу 4000 сторінок на день і вбудованим датчикам застрягання паперу, подвійної подачі та виявлення бруду на склі всі документи зберігаються в безпеці та скануються з найвищою якістю.

Потужне програмне забезпечення в комплекті

Інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення сканування Epson ScanSmart дозволяє переглядати, надсилати електронною поштою, завантажувати тощо. Створюйте PDF-файли з можливістю пошуку та редаговані файли Word, Excel і PowerPoint за допомогою вбудованого програмного забезпечення оптичного розпізнавання символів (OCR).

Аксесуари

Додаткові компоненти

Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

B12B819291

Завантажити сертифікати

Завантажити додаткову інформацію

Примітки: