Артикул: B11B262401

Інноваційний сканер для бізнесу

  • Перша в галузі модель з повільним режимом1 Сканування зім’ятих, довгих або старих документів без збільшення розміру файлів
  • Активна рулонна система відділення Попереджує затяжну подвійну подачу та забезпечує сканування кожного аркуша
  • Додатковий комплект для планшетного режиму сканування Дозволяє сканування об’єктів від штампів до паспортів, книг та ін.
  • Режим автоматичного сканування Швидка обробка паперових документів у контрольованій кількості.
Огляд

Огляд

{bІнтелектуальні функції покращують ефективність, точність і надійність даних

Із першим у галузі повільним режимом1 для сканування зім’ятих або старих документів можливість сканування складних носіїв ще ніколи не була настільки легкою. Активна система роликів для відділення аркушів запобігає затяжному захопленню двох документів одразу, гарантуючи, що всі аркуші скануватимуться по одному, а функція пропускання подвійних аркушів (DFDS) дозволяє сканувати складні носії, наприклад конверти чи документи з наклеєними на них стікерами. Режим автоматичного сканування дозволяє обробку великої кількості документів, завдяки чому їх можна сканувати в один файл.

Універсальність

Додатковий планшетний режим сканування забезпечує ефективну обробку документів від штампів до паспортів і книг. Однопрохідне двостороннє сканування забезпечує швидку обробку документів з можливістю сканування широкого асортименту носіїв, таких як тонкий папір до 27 г/м2 або товстий картон до 413 г/м2. Аркуш-носій формату A3 прискорює процеси шляхом автоматичного зшивання більших документів в один у цифровому форматі.

Гнучке сполучення

Високошвидкісний USB 3.0 з драйверами TWAIN і ISIS для покращеної сумісності з системами документообігу.

Програмне забезпечення для покращення зображень й організації документів

Програмне забезпечення Epson Scan 2.0 дозволяє легко редагувати зображення за допомогою таких функцій, як виправлення перекосів й автоматичне обертання, а Document Capture Pro — це просте рішення для захоплення та зберігання електронних документів одним натисканням кнопки.}

Аксесуари

Додаткові компоненти

Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

B12B819291

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Завантажити сертифікати

Завантажити додаткову інформацію