WorkForce Enterprise WF-M20590 Black Ink

Економічний друк
Ці чорнила мають високий вихід, потребують мінімального втручання у роботу принтера та дозволяють зекономити гроші. Чорнила мають покращений склад і призначені для друку на звичайному папері. Ідеально підходять для офісного використання.
Чорнила DURABrite Pro забезпечують високу якість друку на звичайному папері, що робить їх ідеальним рішенням для використання в офісах та на підприємствах. Чорнила глибоко проникають у волокна паперу, що захищає важливі документи від підробки.
Артикул: C13T04Q100
WorkForce Enterprise WF-M20590 Black Ink
Огляд

Огляд

Довговічність

Документи, надруковані чорнилами DURABrite Pro, можна зберігати в офісних умовах без погіршення якості друку. Згідно з результатами випробувань, проведених сторонньою організацією, у темному приміщенні чорнила можуть зберігати свої властивості протягом більше ніж 400 років.

Стабільна якість друку

На відміну від пігментних чорнил на олійній основі, пігментні чорнила на водній основі DURABrite Pro не викликають скручування паперу при зберіганні документів у прозорих поліпропіленових файлах. Це спрощує зберігання та зберігає якість роздрукованих документів.

Пігментні чорнила на водній основі

У струменевих принтерах Epson бізнес-класу використовуються пігментні чорнила, які забезпечують високу якість друку та простоту зберігання, на відміну від чорнил на основі барвника, що використовуються у звичайних побутових струменевих принтерах. Пігменти на водній основі забезпечують високу якість кольорового друку. Завдяки високій водостійкості та стійкості до вицвітання ці чорнила ідеально підходять для широкого спектру потреб кольорового друку, наприклад, друку ділових документів, рекламних матеріалів та простих листівок.

Стійкість до подряпин

Пігментні чорнила Epson глибоко проникають у волокна паперу, запобігаючи підробці важливих документів.

Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.

Примітки: