Білий напівматовий кольоропробний папір, DIN A3+, 100 аркушів

Цей папір, розроблений спеціально для використання з нашими чорнилами UltraChrome K3, забезпечує чудову короткострокову стабільність у повній відповідності до стандартів пробного друку, а колір основи та рівень глянцю відповідають вимогам комерційної преси.
Артикул: C13S042118
Білий напівматовий кольоропробний папір, DIN A3+, 100 аркушів
Огляд

Огляд

{bБілий напівматовий кольоропробний папір Epson з основою завтовшки 250 мкм природного білого кольору не містить оптичних освітлювачів та ідеально підходить для друку пробних відбитків різноманітних видів офсетної друкованої продукції. Його найчастіше використовують для друку висококласної продукції на окремих аркушах, такої як брошури, допоміжні матеріали, обкладинки книжок та плакати.

Завдяки покриттю, яке точно відповідає вимогам стандартів, білий напівматовий кольоропробний папір оптимально підходить для друку пробних відбитків з використанням чорнил Epson UltraChrome™ K3 та демонструє виняткову короткострокову стабільність. Завдяки щільності, кольору основи та широкій колірній гамі цей папір ідеально підходить для друку пробних відбитків комерційної продукції.

Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.}

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.