Двосторонній папір для друку фотографічної якості на струменевому принтері, формат A4, 50 аркушів

Двосторонній папір для друку на струменевому принтері
Зробіть вашу графіку та текст живими завдяки нашому двосторонньому паперу для друку фотографічної якості на струменевому принтері. Завдяки більшій вазі цей папір відмінно підходить для друку з обох сторін, а особливо для документів, які містять багато зображень. Його матова поверхня надає йому чудове відчуття, що підходить для друку спеціальних документів.
Артикул: C13S400059
Двосторонній папір для друку фотографічної якості на струменевому принтері, формат A4, 50 аркушів
Огляд

Огляд

{bЯкісні результати

Ви витрачаєте сили на роботу, тож нехай результат стане бездоганним з нашим двостороннім матовим білим папером 120 г/м2 для фотографічного друку на струменевому принтері. Цей витончений і вишуканий папір призначений для отримання деталізованих і яскравих зображень з високою роздільною здатністю і чіткого тексту навіть при друкуванні з обох сторін. Можете покластись на нього при створенні захоплюючих бюлетенів, листівок, брошур, друку домашніх завдань та багато іншого.

Оптимізовані для принтерів Epson

Чорнила і папір Epson розробляються для роботи пліч-о-пліч з принтерами Epson, що дозволяє гарантувати незмінно високий результат.

Чудовий вибір для будь-якого принтера

Наші марки паперу забезпечують чудові результати друку при використанні принтерів та чорнил інших марок, тож будь-хто може скористатися перевагами досвіду Epson.}

Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.