Матовий папір високої щільності, DIN A3, 167 г/м², 50 аркушів

Матовий папір високої щільності Epson — найкращий носій для виготовлення відбитків з фотографічною якістю, орієнтований на користувачів, яким потрібен недорогий матовий папір. До прикладів сфери застосування належать рекламні зразки, схеми, графічні матеріали для судових засідань, пробні відбитки, матеріали для оформлення вітрин і плакати для використання у приміщеннях. Цей папір є недорогою альтернативою для випадків, коли фотографічна якість кольорових зображень не є обов’язковою умовою. Він легко ламінується для додаткового захисту від впливу світла і вологи. Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Програмне забезпечення Epson для принтерів оптимізує кількість чорнила, яке витрачається на сторінку, враховуючи тип використовуваного паперу. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.
Артикул: C13S041261
Матовий папір високої щільності, DIN A3, 167 г/м², 50 аркушів
Огляд

Огляд

Світло-біла матова поверхня цього носія щільністю 167 г/м² забезпечує покращену рівномірність розподілу кольорів, завдяки чому цей продукт ідеально підходить для використання з різними цілями і розрахований як на початківців, так і на професіоналів. З його допомогою фотографи і графічні дизайнери зможуть виготовляти високоякісні фотознімки та зображення з матовою поверхнею, що нагадують фото.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.