Папір Premium Canvas Satin, 17" x 12,2 м, 350 г/м²

Папір з комбінації поліестеру і бавовни має унікальну текстуру з глянцевою поверхнею, яка забезпечує схожість з творами справжніх митців. Водостійкий та пластичний, придатний для натягування на раму, цей папір вирізняється надзвичайною міцністю і є полотном з найвищою роздільною здатністю.
Артикул: C13S041846
Папір Premium Canvas Satin, 17" x 12,2 м, 350 г/м²
Огляд

Огляд

Як під час друку фотопортретів, так і при виготовленні репродукцій творів образотворчого мистецтва папір Premium Canvas Satin задовольнить вимоги найприскіпливіших професіоналів: він забезпечує найвищу якість зображення і здатен стати засобом для розкриття креативності. Це унікальне щільне і високоякісне полотно, виткане з надійної комбінації поліестеру (65 %) і бавовни (35 %) з використанням методу переплетення 2/1, ідеально підходить для друку фотографій та репродукцій творів образотворчого мистецтва. Цей папір має високоякісне еластичне покриття, що не деформується при розтягуванні, та ледь помітну текстуру, яка забезпечує дійсно художній ефект.<br /><br />У поєднанні з неймовірним рівнем відтворення кольорів папір Premium Canvas Satin вирізняється глянцевим покриттям, миттєвим висиханням та стійкістю до води, що дозволяє використовувати його в усіх ситуаціях, коли потрібно забезпечити найвищу якість зображення і тривалий строк демонстрації.<br /><br />Оскільки з часом властивості всіх барвників, пігментів і паперу змінюються, Epson не може гарантувати стійкість цього продукту до зміни кольорів та вицвітання. Відповідальність Epson за будь-які дефекти виробництва та упаковки обмежена відшкодуванням вартості цього продукту. Характеристики можуть бути змінені без попередження.<br /><br />Цей папір сертифікований для використання у цифрографії і пройшов перевірку у незалежних лабораторіях, що гарантує стабільність відбитків протягом тривалого часу. Повний перелік сертифікованих видів паперу наведено тут.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.