Папір Velvet Fine Art, A3+, 260 г/м², 20 аркушів

Основу цього паперу щільністю 260 г/м² становить виготовлена без використання кислоти 100-відсотково бавовняна тканина, а його яскраво-біла поверхня забезпечує ідеальне відтворення кольорів. Цей папір має найвищий рівень оптичної щільності (D-Max) серед усіх видів бавовняного паперу і забезпечує миттєве висихання.<br /><br />Для фотографів, які потребують гладенької матової поверхні у поєднанні з жорсткістю твердої основи, наш матовий папір для плакатів Enhanced стане ідеальним вибором.
Артикул: C13S041637
Папір Velvet Fine Art, A3+, 260 г/м², 20 аркушів
Огляд

Огляд

Митцям і фотографам потрібен широкий вибір типів поверхонь для професійної роботи, тому ми з гордістю представляємо папір Velvet Fine Art — перший тип нашого бавовняного паперу для цифрового друку. Поверхня цього паперу, в основі якого лежить виготовлена без використання кислот буферизована 100-відсотково бавовняна тканина, вкрита нашим популярним покриттям Enhanced Matte, яке забезпечує виняткову колірну гаму та високий рівень оптичної щільності (D-Max).<br /><br />Високоякісна шовковиста поверхня з ефектом старовини однаково до вподоби і фотографам, і митцям. Поєднання бавовняного матеріалу для художніх робіт з технологіями Epson дозволило створити папір, який протягом багатьох років буде залишатися класикою.<br /><br />Бездоганний і надійний папір для презентацій та звітів.<br /><br />Цей яскраво-білий плакатний папір ідеально підійде для розрахованих на короткострокове використання покажчиків та інформаційних матеріалів. Він забезпечує високу насиченість зображень, водночас гарантуючи виняткову деталізацію світлих і затінених ділянок. Цей універсальний папір для плакатів, створений у першу чергу для використання з чорнилами EPSON UltraChrome™, можна також використовувати з чорнилами на базі барвників.<br /><br />Любителі, професійні фотографи і цифрові митці однаковою мірою оцінять високу придатність матового паперу Epson Enhanced для використання у будь-яких проектах.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.