Рулонний водостійкий матовий папір Matte Canvas, 24" x 12,2 м, 375 г/м²

Папір з комбінації поліестеру і бавовни з унікальною текстурою, яка забезпечує високохудожній результат на матовій поверхні. Водостійкий та пластичний, придатний для натягування на раму, цей папір вирізняється надзвичайною міцністю і є полотном з найвищою роздільною здатністю.
Артикул: C13S042014
Рулонний водостійкий матовий папір Matte Canvas, 24" x 12,2 м, 375 г/м²
Огляд

Огляд

Як під час друку фотопортретів, так і при виготовленні репродукцій творів образотворчого мистецтва рулонний водостійкий матовий папір Matte Canvas задовольнить вимоги найприскіпливіших професіоналів: він забезпечує найвищу якість зображення і здатен стати засобом для розкриття креативності. Це унікальне щільне і якісне полотно, виткане з надійної комбінації поліестеру (65 %) і бавовни (35 %) методом тісного переплетення, ідеально підходить для друку фотографій та репродукцій творів образотворчого мистецтва.<br /><br />Цей папір має високоякісне покриття з високою роздільною здатністю, що не деформується при розтягуванні, та ледь помітну текстуру, яка забезпечує дійсно художній ефект. На додачу до неймовірного відтворення кольорів папір Matte Canvas для Epson має матову поверхню, забезпечує миттєве висихання та стійкий до води, тож він підійде завжди, коли потрібна найвища якість зображення і довготривала демонстрація.<br /><br />Властивості всіх барвників, чорнил і паперу з часом змінюються, тому Epson не може гарантувати відсутність змін кольору та знебарвлення цього продукту. Відповідальність Epson за будь-які дефекти виробництва та упаковки обмежена відшкодуванням вартості цього продукту. Характеристики можуть бути змінені без попередження.<br /><br />Цей папір сертифікований для використання у цифрографії і пройшов перевірку у незалежних лабораторіях, що гарантує стабільність відбитків протягом тривалого часу. Повний перелік сертифікованих для цифрографії видів паперу наведено тут.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.