Рулонний матовий папір для презентацій, 24" x 25 м, 172 г/м²

Рулонний матовий папір Epson для презентацій — високоякісний папір щільністю 172 г/м² з матовою поверхнею та відповідними можливостями. Рулонний папір Epson ідеально підходить для друку продукції збільшеної довжини.
Артикул: C13S041295
Рулонний матовий папір для презентацій, 24" x 25 м, 172 г/м²
Огляд

Огляд

Висока якість з відповідним потенціалом: наш рулонний матовий папір для презентацій щільністю 172 г/м² вирізняється матовим оздобленням поверхні. Рулонний папір Epson ідеально підходить для друку продукції збільшеної довжини і добре придатний для ламінування. Це найкращий носій для виготовлення високоякісних відбитків, орієнтований на користувачів, яким потрібен недорогий матовий папір. До прикладів сфери застосування належать рекламні зразки, схеми, графічні матеріали для судових засідань, пробні відбитки, матеріали для оформлення вітрин і плакати для використання у приміщеннях. Цей папір є недорогою альтернативою для випадків, коли фотографічна якість кольорових зображень не є обов’язковою умовою. Крім того, він легко ламінується для додаткового захисту від впливу світла і вологи. Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Як і завжди. Витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.