Рулонний матовий папір Doubleweight, 24" x 25 м, 180 г/м²

Економічний щільний матовий папір Doubleweight — ідеальне рішення для доступного друку високоякісних відбитків на широкоформатних принтерах лінійки Epson Stylus Pro. До прикладів сфери застосування належать рекламні зразки, художній друк, фотознімки, професійні схеми, графічні матеріали для судових засідань, пробні відбитки, матеріали для оформлення вітрин і плакати.
Артикул: C13S041385
Рулонний матовий папір Doubleweight, 24" x 25 м, 180 г/м²
Огляд

Огляд

Цей папір, що є недорогою альтернативою для друку відбитків з високою роздільною здатністю, сумісний з чорнилом на основі барвників та пігментним чорнилом. Завдяки миттєвому висиханню чорнила, що забезпечує додаткову зручність, цей папір можна легко ламінувати для надання глянцевого вигляду та захисту від надмірного впливу світла і вологи. Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Програмне забезпечення Epson для принтерів оптимізує кількість чорнила, яке витрачається на сторінку, враховуючи тип використовуваного паперу. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson. Матовий папір Doubleweight за умови розміщення під акриловим склом з використанням процесу Diasec™ належить до носіїв, сертифікованих для використання у цифрографії.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.