Рулонний матовий папір Enhanced, 17" x 30,5 м, 189 г/м²

Цей щільний матеріал забезпечує дійсно фотографічне відчуття, а його гладенька матова поверхня має яскраво-білу основу, яка акцентує світлі тони. Багата гама кольорів забезпечує можливість друку кольорових репродукцій з роздільною здатністю в 1440 dpi, а чорнила миттєво сохнуть.
Артикул: C13S041725
Рулонний матовий папір Enhanced, 17" x 30,5 м, 189 г/м²
Огляд

Огляд

Для фотографів, які потребують гладенької матової поверхні, матовий папір Epson Enhanced стане ідеальним вибором. Цей яскраво-білий папір ідеально підходить для зображень, що не потребують глянцю. Він забезпечує високу насиченість зображень, водночас гарантуючи виняткову деталізацію світлих і затінених ділянок. Цей універсальний папір, створений у першу чергу для використання з чорнилами Epson UltraChrome і DuraBrite, можна також використовувати з чорнилами на базі барвників. Любителі, професійні фотографи і цифрові митці однаковою мірою оцінять високу придатність матового паперу Epson Enhanced для використання у будь-яких проектах.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.