Рулонний матовий папір Singleweight, 24" x 40 м, 120 г/м²

Цей універсальний носій, що легко ламінується, має гладеньку матову поверхню, яка сприяє зменшенню відблисків, а завдяки товщині у 130 мкм він придатний для використання у ситуаціях, що передбачають згинання. Швидке висихання полегшує роботу з папером, а завдяки широкій колірній гамі він забезпечує найкращі результати відтворення кольорів.
Артикул: C13S041853
Рулонний матовий папір Singleweight, 24" x 40 м, 120 г/м²
Огляд

Огляд

{bЦей економічний та універсальний папір — ідеальне рішення для доступного друку високоякісних відбитків на широкоформатних принтерах лінійки Epson Stylus Pro, SureColor P. До прикладів сфери застосування належать рекламні зразки, квитки, професійні схеми, пробні відбитки, матеріали для оформлення вітрин і плакати. Цей папір, що є недорогою альтернативою для друку відбитків з високою роздільною здатністю, сумісний з чорнилом на основі барвників та пігментним чорнилом. Завдяки миттєвому висиханню чорнила, що забезпечує додаткову зручність, його можна легко ламінувати для надання глянцевого вигляду та захисту від надмірного впливу світла і вологи. Як і всі наші інноваційні носії, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Програмне забезпечення Epson для принтерів оптимізує кількість чорнила, яке витрачається на сторінку, враховуючи тип використовуваного паперу. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.