Рулонний напівглянцевий фотопапір Premium, 60" x 30,5 м, 250 г/м²

Забезпечуючи ідеальний баланс оздоблення і якості поверхні, напівглянцевий фотопапір Premium (250) пропонує професійним цифровим фотографам якість друку виставкового рівня. Від портретів до пейзажів — цей папір, що миттєво сохне, вирізняється насиченістю і реалістичністю зображення, що перевищує результати традиційного друку з використанням галогеніду срібла.
Артикул: C13S042133
Рулонний напівглянцевий фотопапір Premium, 60" x 30,5 м, 250 г/м²
Огляд

Огляд

Напівглянцевий фотопапір Premium (250) гарантує відмінну насиченість відбитків, забезпечуючи максимальну покривну спроможність чорнил та високий рівень оптичної щільності (D-Max) задля відтворення зображень з дійсно фотографічною якістю. Основа з полімерним покриттям товщиною 265 мікронів забезпечує відсутність зморщок на папері й тактильні відчуття, подібні до традиційних фотографій. Ідеально підходить для використання з усіма типами чорнил Epson. Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson. Огляд – Найширший діапазон кольорів для насичених відтінків – Полімерне покриття задля реалістичності – Напівглянцева поверхня – Друк з роздільною здатністю 2880 dpi задля найвищої якості – Швидке висихання спрощує роботу (з чорнилами Epson) – Сумісність з UltraChrome™ – Товщина 265 мікронів дає відчуття надійності звичайних фото

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.