Рулонний напівматовий фотопапір Premium, 16" x 30,5 м, 260 г/м²

Папір з основою з полімерним покриттям для друку фотовідбитків з напівматовою поверхнею (з низьким рівнем глянцю). Цей носій товщиною 254 мкм забезпечує максимальну колірну гаму для відтворення насичених кольорів та довговічність фотографій. Миттєве висихання.
Артикул: C13S042149
Рулонний напівматовий фотопапір Premium, 16" x 30,5 м, 260 г/м²
Огляд

Огляд

Напівматовий фотопапір Epson Premium щільністю 260 г/м² — орієнтований на професійних фотографів та художників додатковий варіант фотопаперу з полімерним покриттям. Відтепер насичені зображення з високою роздільною здатністю можна демонструвати на носії з ледь помітним напівматовим ефектом, який мінімізує відблиски і максимізує ефектність. Завдяки товщині 254 мкм і широкій колірній гамі цей папір полюблять вимогливі професіонали, а миттєве висихання і відсутність зморщок дозволять забути про проблеми при використанні і демонстрації готових відбитків. Він гарантує високий рівень насиченості відбитків, забезпечуючи максимальну покривну спроможність чорнил та високий рівень оптичної щільності (D-Max) задля відтворення зображень з дійсно фотографічною якістю. Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.