Рулонний папір Somerset Velvet Fine Art, 24" x 15 м, 255 г/м²

Цей папір виготовлений без використання кислоти задля збереження художніх зображень і фотознімків, він виготовлений зі 100-відсотково бавовняної тканини і має яскраво-білу поверхню, яка забезпечує реалістичне відтворення кольорів. Папір має щільність 225 г/м² і постачається в рулонах. Шовковиста поверхня гарантує багату деталізацію та слугує ексклюзивним декором для чорно-білих зображень.
Артикул: C13S041702
Рулонний папір Somerset Velvet Fine Art, 24" x 15 м, 255 г/м²
Огляд

Огляд

Somerset завжди був основним варіантом паперу для серйозних митців і авторів естампів. Уже починаючи з 18-го століття та періоду, коли папір виготовляли вручну, він заслужив репутацію завдяки якості, яка з роками продовжувала удосконалюватися. Epson пропонує папір старого світу з покриттям для струминного друку, який задовольнить найприскіпливішого автора естампів.<br /><br />Somerset Velvet для Epson — зроблений без кислоти 100-відсотково бавовняний папір, який сприяє довговічності відбитків з чорнилом Archival чи UltraChrome.<br /><br />Як і всі інноваційні носії від Epson, Somerset Velvet забезпечує максимальну роздільну здатність і насиченість кольорів. Наше програмне забезпечення для принтерів оптимізує кількість чорнила, яке витрачається на сторінку, враховуючи тип використовуваного паперу. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.