Рулонний синтетичний папір Enhanced, 24" x 40 м, 84 г/м²

Рулонний синтетичний папір Enhanced забезпечує можливість друку з роздільною здатністю 720 dpi та швидке висихання. Матова поверхня забезпечує відсутність відображень при використанні на вітринах, а завдяки стійкості до впливу води вирізняється підвищеною надійністю. Цей доступний носій на базі поліпропілену тонкий, легкий і надзвичайно гнучкий, а міцна основа стійка до впливу вологи. Високоякісна матова поверхня забезпечує точне відтворення кольорів та яскраві результати. Цей папір, що миттєво сохне, чудово підходить для плакатів, призначених для використання у приміщеннях, та зовнішніх інформаційних покажчиків. Після ламінації цей папір можна використовувати і для виготовлення зовнішніх інформаційних покажчиків.
Артикул: C13S041614
Рулонний синтетичний папір Enhanced, 24" x 40 м, 84 г/м²
Огляд

Огляд

Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Програмне забезпечення Epson для принтерів оптимізує кількість чорнила, яке витрачається на сторінку, враховуючи тип використовуваного паперу. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.