Сублімаційний папір DS загального призначення у форматі A3

Папір для сублімаційного друку
Це універсальний, простий у використанні сублімаційний папір загального призначення, який доповнює принтер для сублімаційного друку SureColor SC-F500. Цей високопродуктивний сублімаційний папір DS загального призначення підійде всім, хто хоче розширити наявний асортимент товарів, а також новим компаніям, що виготовляють чохли для телефонів, кружки, килимки для миші, футболки чи подушки з принтами.
Артикул: C13S400077
Сублімаційний папір DS загального призначення у форматі A3
Огляд

Огляд

Універсальність

Сублімаційний папір DS загального призначення розроблено для декоративного переносу чорнила на тверді носії та текстиль на основі поліестеру. Він сумісний із чорнилом Epson UltraChrome DS і створений спеціально для використання з цифровим сублімаційним принтером SureColor SC-F500.

Підвищення продуктивності

Оскільки цей папір має покриття, що швидко сохне, з ним ви можете заощадити цінний час.

Економія чорнила

Сублімаційний папір загального призначення DS має високий рівень передачі чорнила для надійного й економного виробництва.

Надійність роботи

Epson надає комплексне рішення для друку, що охоплює: принтери, чорнило, папір і програмне забезпечення – створені для злагодженої роботи.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.