Артикул: C13S400081

Папір для сублімаційного друку

Огляд

Огляд

Універсальність

Сублімаційний папір DS загального призначення розроблено для декоративного переносу чорнила на тверді носії та текстиль на основі поліестеру. Він сумісний із чорнилом Epson UltraChrome DS і створений спеціально для використання з цифровим сублімаційним принтером SureColor SC-F500.

Підвищення продуктивності

Оскільки цей папір має покриття, що швидко сохне, з ним ви можете заощадити цінний час. Довгі рулони вигідні для невеликих і середніх виробників, що використовують сублімаційний папір для переносу на м’які та жорсткі матеріали. Рулони шириною A3 та A4 дають змогу збільшити тривалість друку, замість того щоб часто подавати папір.

Економія чорнила

Сублімаційний папір загального призначення DS має високий рівень передачі чорнила для надійного й економного виробництва.

Надійність роботи

Epson надає комплексне рішення для друку, що охоплює: принтери, чорнило, папір і програмне забезпечення – створені для злагодженої роботи.

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.