Сублімаційний папір DS загального призначення 297 мм x 30,5 м

Папір для сублімаційного друку
Це універсальний, простий у використанні сублімаційний папір загального призначення, який доповнює принтер для сублімаційного друку SureColor SC-F500. Цей високопродуктивний сублімаційний папір DS загального призначення підійде всім, хто хоче розширити наявний асортимент товарів, а також новим компаніям, що виготовляють чохли для телефонів, кружки, килимки для миші, футболки чи подушки з принтами.
Артикул: C13S400081
Сублімаційний папір DS загального призначення 297 мм x 30,5 м
Огляд

Огляд

Універсальність

Сублімаційний папір DS загального призначення розроблено для декоративного переносу чорнила на тверді носії та текстиль на основі поліестеру. Він сумісний із чорнилом Epson UltraChrome DS і створений спеціально для використання з цифровим сублімаційним принтером SureColor SC-F500.

Підвищення продуктивності

Оскільки цей папір має покриття, що швидко сохне, з ним ви можете заощадити цінний час. Довгі рулони вигідні для невеликих і середніх виробників, що використовують сублімаційний папір для переносу на м’які та жорсткі матеріали. Рулони шириною A3 та A4 дають змогу збільшити тривалість друку, замість того щоб часто подавати папір.

Економія чорнила

Сублімаційний папір загального призначення DS має високий рівень передачі чорнила для надійного й економного виробництва.

Надійність роботи

Epson надає комплексне рішення для друку, що охоплює: принтери, чорнило, папір і програмне забезпечення – створені для злагодженої роботи.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.