DS Transfer Multi-Purpose 162cm x 91.4m

Швидке висихання на жорстких матеріалах
Універсальний, простий у використанні термосублімаційний копіювальний папір, ідеальний для виробників жорстких матеріалів, таких як чохли для iPhone, алюмінію, дерева та кераміки. Багатоцільовий папір DS Transfer гарантує вам високу продуктивність у роботі. Термосублімаційний папір середньої щільності, що швидко висихає та пропускає повітря, забезпечує фотографічні результати та може постачатися в рулонах великої довжини для максимальної економічної ефективності.
Артикул: C13S045452
DS Transfer Multi-Purpose 162cm x 91.4m
Огляд

Огляд

{bГнучкість

Багатоцільовий копіювальний папір DS Transfer розроблений спеціально для перенесення тексту і зображень за допомогою декоративних чорнил на тверді поверхні. Проте він є універсальним і також може використовуватися з тканинами на основі поліефірів. Папір сумісний з чорнилами Epson UltraChrome DS і цифровими термосублімаційними принтерами Epson SureColor SC-F6000, SC-F7000 та SC-F7100. Є можливість також застосовувати сторонні RIP-системи для максимальної гнучкості в використанні у бізнес-середовищі.

Простота використання

Завдяки щільності 105 г/м2 багатоцільовий копіювальний папір DS Transfer залишається стабільним під час перенесення тексту і зображень за допомогою чорнил і є стійким до розриву. Доступні кольорові профілі для відомих сторонніх систем RIP.

Підвищення продуктивності

Завдяки використанню покриття, що швидко висихає, оптимізованого для твердих поверхонь, цей папір зекономить ваш цінний час. Рулони великої довжини зроблять його економічним для малих і середніх об’ємів виробництва при використанні термосублімаційного копіювального паперу на м’яких і жорстких матеріалах.

Зменшена витрата чорнил

Завдяки високоточній передачі чорнил багатоцільовий копіювальний папір DS Transfer завжди забезпечує низький рівень витрат чорнил, що підтримує стабільність й економічність виробництва.

Живий дизайн

Завдяки структурі, що пропускає повітря, пар чорнил розподіляється через папір під час друку, що забезпечує контрастні та чіткі зображення.

}

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.