Fine Art Cotton Textured Natural 17" x 15m

Текстуровані та витончені відбитки
Відкрийте для себе текстуру і разючі кольори разом з цим папером для друку витворів мистецтва. Завдяки сировині бездоганної якості цей архівний папір холодного пресування на бавовняній основі якнайкраще відтворить кольори, тони й деталі, зберігаючи їх на довгі роки у найкращому вигляді. Цей папір створено для бездоганної роботи з сімейством принтерів на пігментних чорнилах Epson.
Артикул: C13S450277
Fine Art Cotton Textured Natural 17" x 15m
Огляд

Огляд

{bАрхівна якість

Цей вишуканий папір на бавовняній основі виробляється славетною паперовою фабрикою з високоякісної сировини, відібраної для створення паперу з відмінними архівними властивостями. Природний білий колір цього паперу найкраще підходить для зберігання за музейними стандартами.

Неперевершені кольори та деталі

Ваші відбитки сяють живими, багатими кольорами і глибокими тінями, якщо поєднати наші удосконалені чорнила UltraChrome з цим преміальним папером на бавовняній основі для художнього друку. Створений доповнювати, наш папір для художнього друку має покриття, що забезпечує відтворення найширшого колірного діапазону, який тільки є можливим з нашими чорнилами.

Комплексне рішення

Як отримувати найкращі результати без зайвих зусиль? Необхідно обирати продукти, створені для гарантовано якісних результатів при їх спільному використанні. Ви можете бути спокійні, оскільки наші папір, чорнила, принтери, друкувальні голови і програмне забезпечення випробувані для бездоганної сумісності.

Просте і швидке налаштування

Наш папір передбачено у драйверах для принтерів Epson SureColor SC-P, тож ваш пристрій уже налаштований і готовий до друку.

Поверхня під ваші потреби

Який би не був у вас проект, у нашому асортименті паперу для художнього друку Fine Art знайдеться папір з гладкою яскравою, гладкою природною, текстурованою яскравою і текстурованою природною поверхнями.}

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт