Production Photo Paper Glossy 200 24" x 30m

Фотопапір зі щільністю 200 г/м2
Цей глянцевий фотопапір Glossy Production Photo Paper забезпечує економічно вигідне рішення для друку зі справжнім фотографічним виглядом для цілої низки сфер, зокрема фотографії, бізнесу, роздрібної торгівлі, освіти, організації подій тощо. Цей носій призначено для використання із принтерами та чорнилами Epson SureColor SC-T Series і SC-P Series. Він має мікропористе покриття, яке миттєво висихає, забезпечуючи високошвидкісний друк фотографій, якісних постерів, архітектурних креслень і графіки в рамках.
Артикул: C13S450371
Production Photo Paper Glossy 200 24" x 30m
Огляд

Огляд

Надійність роботи

Epson пропонує комплексне наскрізне рішення для друку, що включає принтери, чорнила, папір і програмне забезпечення, розроблені для бездоганної спільної роботи.

Простота використання

Цей фотопапір можна використовувати із принтерами Epson SC-T Series і SC-P Series, які підтримують рулонні носії. Також Epson забезпечує налаштування паперу та профілі ICC для зручності використання. У деяких принтерах вони вбудовані в драйвери, тому користувач може одразу ж почати друкувати (див. додаткову інформацію на веб-сторінці принтера). Створені відбитки мають справжній фотографічний вигляд за доступною ціною, що забезпечує широкий спектр можливих застосувань.

Підтримання високошвидкісного друку

Мікропористе покриття паперу забезпечує швидкий друк відбитків, які швидко висихають. Високої якості друку також можна досягнути навіть за низької роздільної здатності.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт