Контролер технічного зору CV2-L

Обробка зображень без ПК
Контролер технічного зору CV2-L є частиною інтуїтивно зрозумілої універсальної відеосистеми Epson. Цей компактний контролер особливо підходить клієнтам, які не завжди використовують комп'ютер для обробки зображень.
Buy on Robot Store
Артикул: R12NZ900ZU
Контролер технічного зору CV2-L
Огляд

Огляд

Контролер у поєднанні з роботами й відеокамерами Epson забезпечує просте у використанні рішення технічного зору. Будучи невід’ємною частиною середовища розробки Epson RC+ 7.0, він допомагає скоротити загальний час розробки для програм технічного зору. Інші функції включають у себе: високошвидкісне передавання даних через Giga-Ethernet, підтримка до чотирьох камер GigE та двох камер USB (з підтримкою високої роздільної здатності камери), простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для простої реєстрації об’єктів у полі зору за допомогою операції перетягування, а також підготовка тестування й визначення послідовності процесів перед встановленням.

Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.