EcoTank L4160

Друк без картриджів
Зустрічайте нове покоління принтерів Epson, які не містять картриджів. Принтер 3 в 1 з Wi-Fi Direct простий у користуванні, компактний та здатний забезпечити двосторонній друк.
Друк без картриджів
Принтер EcoTank не потребує частих заправок. Цей принтер використовує резервуари надзвичайно високої місткості для чорнил, що дозволяє повністю відмовитися від картриджів.

Ультраекономічність
Цілих три роки1 — ось як довго вам не потрібно буде купувати нові чорнила для EcoTank L4160. Із змінними чорнилами принтер забезпечує надзвичайно низьку вартість друку однієї сторінки та здатний видрукувати 7 500 чорних та 6 000 кольорових сторінок2.

Зустрічайте принтери нового покоління
Зручне розміщення резервуара для чорнил в передній частині пристрою дозволяє йому залишатися компактним, забезпечувати зручний доступ для заправки та і легко контролювати рівень чорнил. Він оснащений удосконаленою системою заправки чорнил, створеною для мінімізації протікань та будь-якого пов'язаного з цим безладу. Нові контейнери оснащені механізмом, який забезпечує заправку кожного з резервуарів відповідним кольором. Пігменти чорних та кольорових чорнил забезпечують чіткий контрастний текст і яскраві кольори зображення.

Друк майже з будь-яких пристроїв
За допомогою модуля Wi-Fi та Wi-Fi Direct принтер може приймати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint3.

Високоякісні результати
Принтер EcoTank, оснащений друкуючою голівкою Micro Piezo, пропонує надійне рішення друку. Гарантія на 1 рік або 30 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).
Артикул: C11CG23403
EcoTank L4160
Огляд

Огляд

{bБезкартриджний друк

З цим принтером серії EcoTank ITS забезпечується довший термін роботи без заправки чорнилами. Він використовує резервуари для чорнил ультра-високої ємності заради повної відмови від картриджів.

Ультраекономний

Повні три роки1 – аж на такий період часу ви можете забути про необхідність придбання чорнил для принтера L4160. Забезпечуючи надзвичайно низьку вартість друку у перерахуванні на сторінку, цей принтер друкує до 14000 чорно-білих та 5200 кольорових сторінок лише за рахунок чорнил, що йдуть у комплекті2.

Ознайомтесь з новим поколінням

Завдяки тому, що резервуар з чорнилами розташований спереду принтера, такий новий дизайн є компактним і зручним для заправки та дозволяє чітко бачити рівень чорнил. Модель оснащена вдосконаленою системою заправки чорнил, спроектованою для мінімізації ризику розлиття. Нові пляшки мають механізм, який забезпечує неможливість заправки чорнила у резервуар, призначений для іншого кольору. А завдяки чорним пігментним та кольоровим чорнилам на основі барвників, цей принтер створює роздруківки з чітким текстом і яскравими кольорами.

Друкуйте звідки вам зручно

Завдяки підтримці Wi-Fi і Wi-Fi Direct принтер може отримувати файли з смарт-пристроїв за допомогою програми Epson iPrint3.

Якісні результати

Завдяки друкувальній голівці Micro Piezo, принтер з EcoTank представляє собою надійне рішення для друку. Він має стандартну гарантію на один рік, а також акційну гарантію до трьох років5.}

Головні особливості

  • Запас чорнил на 3 роки1 Надзвичайно місткий резервуар для чорнил
  • Надзвичайно економний друк Із змінними чорнилами ви можете друкувати до 7 500 чорних та 6 000 кольорових сторінок2
  • Система заправки чорнил нового покоління Насолоджуйтеся легкою та чистою заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Підтримка Wi-Fi, Wi-Fi Direct та застосунків Друк із мобільних пристроїв
  • Принтер 3 в 1 з РК-екраном Друк, копіювання, сканування та двосторонній друк

Завантажити додаткову інформацію

EcoTank L4160 Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

4-колірні контейнери 101 ,чорнила
Продукт
Ресурс
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Продукт
Підтримка

Примітки: