WorkForce Pro WF-R5190DTW

Забезпечуючи передбачуваність витрат на друк, цей унікальний струменевий принтер для бізнес-сфери потребує мінімальних дій від користувача, що підвищує продуктивність.
Цей інноваційний бізнес-принтер, доступний лише у друкарнях, авторизованих Epson, має систему змінних контейнерів для чорнил (RIPS) від Epson, забезпечуючи дуже високий ресурс картриджів. З цим принтером, що друкує документи формату A4 для робочих груп, можна отримати переваги у вигляді підвищення продуктивності локальних принтерів за умови мінімального втручання користувачів і передбачуваних витрат на друк.
Артикул: C11CE28401
WorkForce Pro WF-R5190DTW
Огляд

Огляд

{bДрук 75 000 сторінок без перерви

Друкуйте до 75 000 чорно-білих або до 50 000 кольорових сторінок без заміни чорнил1 завдяки блокам подачі чорнил високої ємності.

Створений для бізнесу

Технологія PrecisionCore забезпечує високу якість на виході продукції, якою власне й славиться компанія Epson, зі швидкістю, необхідною для офісного, комерційного або промислового друку. Надруковані документи швидко висихають завдяки високоякісним чорнилам DURABrite Ultra. Емуляції протоколів друку PDL, у тому числі PCL і Adobe PostScript 3, а також підтримка Gigabit Ethernet дають змогу легкої інтеграції цього принтера в бізнес-середовище. Його функція Wi-Fi Direct® також дозволяє друк із підтримуваних бездротових пристроїв без підключення до маршрутизатора.

Енергоефективність

Пристрій WF-R5190DTW споживає до 80 % менше енергії, ніж кольорові лазерні принтери конкурентів2, завдяки технології, що не потребує нагрівання принтера перед роботою. Робота без виділення озону, а також покращений режим тихого друку та відсутність шуму вентилятора під час або після друку дозволяють назвати принтер ідеальним для робочого середовища. Окрім цього, у ньому менше змінних деталей, ніж у лазерних принтерах.

Заощаджуйте час

Встигайте зробити більше зі швидким друком до 34 монохромних сторінок за хвилину і 30 кольорових сторінок за хвилину (або 20 сторінок за хвилину згідно з ISO)3. Велика ємність лотка для паперу на 580 аркушів гарантує економію часу, що зазвичай витрачається на його наповнення. Наявна функція автоматичного двостороннього друку для полегшення та підвищення ефективності будь-якої роботи.}

Головні особливості

  • Високопродуктивний друк Друкуйте до 75 000 сторінок без заміни чорнил1
  • Екологічний Споживає до 80 % менше енергії, ніж кольорові лазерні принтери конкурентів2
  • Економте час Автоматичний двосторонній друк
  • Створений для бізнесу Емуляція PDL
  • Технологія PrecisionCore Найсучасніша технологія виготовлення друкувальних голівок Epson

Завантажити додаткову інформацію

WorkForce Pro WF-R5190DTW Специфікація / брошура PDF
Моделі серії

Переглянути інші продукти з цієї серії

Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Ресурс
Носій

Business Paper
Продукт
Photo Quality Ink Jet Paper
Продукт
Варіанти розширеної гарантії з CoverPlus

CoverPlus пропонує швидке та надійне обслуговування для вашої техніки Epson.

Підтримка