SCARA LS20-BA04C (для чистих приміщень)

Висока продуктивність за оптимальну ціну
Універсальне фабричне робототехнічне рішення, що забезпечує високу продуктивність за доступну ціну.
Роботи серії LS-B SCARA розроблені для автомобільної, медичної, лабораторної автоматики, електронних компонентів, побутової електроніки та промислових ринків. У цій серії дотримано філософії масштабованості Epson SCARA, що полягає в наявності робототехнічних рішень преміум-класу, середнього рівня та початкового рівня, без надмірних функціональних можливостей.
Buy on Robot Store
Артикул: R11N03Z004
SCARA LS20-BA04C (для чистих приміщень)
Огляд

Огляд

Висока продуктивність

Робот SCARA LS20-BA04C розроблений з ідеальним співвідношенням ціни й продуктивності та має ряд переваг: швидші цикли, нижчий профіль кабельного каналу, роз’єм у вбудованій камері для зручного налаштування відеосистеми, нова конструкція верхньої частини плеча маніпулятора для зручнішого використання, а також безакумуляторний мотор для мінімізації часу простою та скорочення експлуатаційних витрат. Максимальне корисне навантаження робота SCARA LS-B складає 20 кг, а корисний виліт плеча маніпулятора сягає 1000 мм.

Доступна ціна

Цей робот Epson SCARA розроблено для виконання завдань, які вимагають високошвидкісних характеристик, але без значних затрат. Мотор без акумулятора мінімізує час простою та знижує експлуатаційні витрати. Ще однієї перевагою для бізнесу є низьке енергоспоживання робота, досягнуте завдяки філософії уникання надмірності технологій, яку сповідує компанія Epson.

Універсальність

Роботи SCARA серії LS-B можна використовувати в різних галузях, від збирання автомобільних компонентів, мобільних телефонів і комп’ютерних деталей, до створення медичного обладнання та пакування ліків, не кажучи вже про автоматизацію лабораторій і науковий аналіз.

Простота використання

Робот Epson SCARA LS20-BA04C легко встановлювати, використовувати та обслуговувати. Керування багатофункціонального робота інтуїтивно зрозуміле, а завдяки програмному забезпеченню для розробки Epson RC+ можна легко створювати високоефективні рішення.

Головні особливості

  • Доступний робот SCARA Оптимальна ціна без шкоди для продуктивності
  • Компактність і універсальність Цей робот призначено для виконання завдань в обмеженому робочому просторі
  • Корисне навантаження й виліт плеча маніпулятора Максимальне корисне навантаження: 20 кг. Корисний виліт плеча маніпулятора: 1000 мм
  • Простота використання Просте встановлення, використання й обслуговування робота
  • Універсальність і гнучкість Підйом і переміщення, складання, укладання на піддони, огляд і полірування
Аксесуари

Аксесуари

Програмне забезпечення й програми

Продукт
Підтримка