Жовті чорнила 106 для EcoTank, пляшка

Серія чорнил 106 від Epson
Насолоджуйтеся друкуванням численних довговічних фотографій з чіткими деталями, глибокими відтінками чорного та насиченими, яскравими кольорами завдяки цій серії з п'яти кольорів з фотографічним чорним. Пляшки високої ємності забезпечують велику кількість чорнила, тому ви можете друкувати безліч фотографій, не турбуючись про витрати, або про те, що чорнил не вистачить. Коли поповнення нарешті необхідно, виконати його легко і просто завдяки модернізованим пляшкам.
Артикул: C13T00R440
Жовті чорнила 106 для EcoTank, пляшка
Огляд

Огляд

{bВисокоякісний друк фотографій

Друкуйте високоякісні фотографії, які можуть зберігатися у фотоальбомі до 300 років1 за допомогою цієї серії з п'яти кольорів з фотографічним чорним. Чи то ви друкуєте чудові глянцеві фотографій, чи то повсякденні документи, ця серія чорнил надасть вам якісні результати з відповідними принтерами з EcoTank.

Дайте свободу творчості

З цією серією чорнил ви можете друкувати фотографії, не турбуючись про витрати. Першого набору чорнил, що йде разом з принтером з EcoTank, вистачить для друку до 3400 (10 x 15 см) фотографій2.

Спеціально створені для прости використання

Пляшки від Epson нового покоління легше використовувати ніж будь-коли раніше. Модернізовані пляшки забезпечують безпроблемну заправку ємності і дозволяють встановлення лише правильного кольору у відповідний бак.

Аутентична продукція

Аутентичні чорнила від Epson забезпечують надійний друк без ускладнень. Ми інвестуємо в екстенсивні дослідження і високотехнологічні виробничі об’єкти та проводимо строге тестування нашої продукції, щоб забезпечити максимальну якість.

}

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Ресурс
Ресурс:
1 900 фото photo black
70 мл
Ресурс:
1 900 фото black
140 мл
Ресурс:
1 900 фото cyan
70 мл
Ресурс:
1 900 фото magenta
70 мл
Ресурс:
1 900 фото yellow
70 мл
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.